reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Przerazona urodzila 2.11 Feliksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A z nowości Grzdylowych: 2 dolne '1' mamy, podtrzymywany za raczki chodzi i wlasnie przechodzimy rozyczke... :-/
 
Ostatnia edycja:
Przerazona Gratulacje:-)
Magdziarz Gratulacje dla twojego synka z postepow:-)
Dziewczyny dziekuje za pomysly w sprawie prezentu dla mojego synka kolezanki:-)Milego weekendu zycze:-)
 
przerażona gratulacje!! W końcu się doczekałaś:)

Ja dziś znów słaba jestem,zdecydowanie wymagam kawy. Obiecałam sobie,ze choć by nie wiem co to w ten weekend ogarniam chatę bo tak zapuszczonej jeszcze nigdy nie miałam. Już mi wstyd i głupio normalnie jak ktoś do mnie przychodzi. Ja wiem,że ciąża,zmęczenie i do tego małe dziecko ale nie mogę tak w nieskończoność tego sobie tłumaczyć. Więc plany są. zaraz wybywam na szybkie zakupy bo mi się grochówki zachciało a boczku w domu nie mam a potem się zabieram za porządki.
 
Martka - dziękuję za miłe powitanie na forum :-) Ja to tak nie do końca jestem świeżynka tutaj ;-) W zeszłym roku udzielałam się tu (nawet na mamach ze Szkocji), ale pod innym nickiem (niestety po którymś formacie nie udało mi się odzyskać hasła...)
Od prawie 3,5 roku mieszkamy w Edynburgu. Jesteśmy rodzicami prawie półtorarocznej Dorotki, a obecnie spodziewamy się drugiego Dzieciątka :-)
 
magdziarz gratki dla synka :-) no i zdrowka zycze , oby szyko wyzdrowial ;-)

przerazona gratulacje , wkoncu jestescie juz razem :-)

joasia mam nadzieje ze uda ci sie zrealizowac plany :-) ale swoja droga w ciazy masz prawo troszke poleniuchowac :-)

ja dzis umylam lodowke jedynie bo dzieciaki byly tak niedobre ze oszalec mozna... poszlismy wiec do sklepu a pozniej do parku. Wyszaleli sie,wybiegali i juz jestesmy w domu. Mam nadzieje ze teraz beda grzeczniejsi i bede mogla cos jeszcze sprzatnac ;-)
 
Przerazona gratulacje!!!!!

My mamy sporo problemow z karmieniem piersia niestety, co mnie psychicznie wykancza :-( mam grzybice piersi,boli mocno i jeszcze popekana brodawke ktora sie sie nie zaleczy dopoki nie wylecze grzybicy - juz mam normalnie dziury w sutku. a mala ani butelki ani oslonki do buzi nie wezmie, wiec sie mecze.
I zaczely sie nam kolki.... straszne to jest patrzec na takie malenstwo w bolu....

A ja glupia myslelam ze to porod bedzie najciezszy :-D
 
Witam po ciężkim dniu :rofl2:.
Przerażona przyjmij moje najserdeczniejsze gratulacje. Niech maleństwo się dobrze chowa i zdrowo rośnie:-)
Magdziarz gratki dla grzdyla:-)
IzabellL nie martw się czasem się zdarza. Ja czasem też zapominałam założyć pieluchę któremuś z moich chłopaków a czasem myślałam, że jednego obrobił mój mąż a rano niespodzianka była:-D
Cytryna współczuję:-(Mam nadzieję, że szybko Ci to minie. Życzę aby szybko też minęły kolki Twojemu skarbusiowi.

A ja dziś z rana miałam lenia jak cholera. Ale potem się wzięłam za robotę. Poodkurzałam cały dom, pomyłam podłogi na dole. Zrobiłam obiad. Pojechałam na zakupy, umyłam okna (tylko w wewnątrz) i w końcu powiesiłam firanki. Teraz siedzę sobie z lampeczką wina. Dzieciaki śpią, mąż poszedł wcześniej do pracy. I delektują się ciszą ( prawie ciszą biorąc pod uwagę że z każdej strony lecą petardy)
 
Anitha bo moja mloda nadal wedruje w nocy wiec najpierw obsikala lozko w swoim pokoju, jak przyszla do mnie to ja wlozylam do lozeczka ale nie zauwazylam zeby byla posikana, moze dlatego ze na pizamke zakladam jej welurowy pajacyk a on szybkow wysycha natomaist pizamka pod spodem byla mokra.
Przerazona gratulacje
Joasia ja się wzielam na sposób i staram się jak najmniej siedzieć w livingu i w kuchni i tak największy balagan mam na gorze gdzie nikt nie wchodzi
Cytryna wspolczuje. Ja mialam strasznie poranione piersi to wtedy odciągałam i dawalam młodej z butelki, tylko u nas nie było problemu żeby ciągnęła

Ja mialam wielkie plany ale malo mi z nich wyszlo. Rano stracilam 2 godz bo musiałam jechac z Kuba na taekwondo, pozniej posprzątałam dol, zrobialm pranie i pojechałam do koleżanki a jak wróciłam to już nic nie zrobiłam. Wiec jutro musze posprzątać gore i zrobic prasowanie.
 
reklama
cytryna wspolczuje problemow:-( mam nadzieje ze szybko uda ci sie wyleczyc grzybice i bedziesz mogla cieszyc sie malenstwem:-) na kolki mozesz pic wode koperkowa puki karmisz. ja tak robilam , i w sumie nie wiem co to kolki ;-)

ja tez dzis nie wiele zrobilam , za to teraz szoruje dywan:rofl2: juz polowa za mna ale musialam odpoczac :-D nie wiem czy patryk nie ma jakiegos zapalenia pecherza czy cos... potrafi co 20 min chodzic siku , za kazdym razem sika po troszke, albo siada i wstaje a po chwili wraca spowrotem. Musze poczytac zaraz w necie bo do gp to jakos nie mam ochoty isc:baffled::angry:
 
Do góry