reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Muszę oficjalnie stwierdzić że mój organizm ześwirowal. Cykle regularnie 29 dniowe. 🙉 powinna być 05.03. Brak 🙉. W 29 dniu mooocne bóle podbrzusza typowe dla nadchodzącego okresu. zrobiłam beta HCG. Wynik negatywny. Dziś 33dc, a koleżanki 🙉 ani widu ani slychu. Wszelkie dolegliwości przedokresowe ustapily. Temperatura na dole od kilku dobrych dni 37,2.
Ręce mi na to wszystko opadają.😨😨
 
reklama
Muszę oficjalnie stwierdzić że mój organizm ześwirowal. Cykle regularnie 29 dniowe. [emoji86] powinna być 05.03. Brak [emoji86]. W 29 dniu mooocne bóle podbrzusza typowe dla nadchodzącego okresu. zrobiłam beta HCG. Wynik negatywny. Dziś 33dc, a koleżanki [emoji86] ani widu ani slychu. Wszelkie dolegliwości przedokresowe ustapily. Temperatura na dole od kilku dobrych dni 37,2.
Ręce mi na to wszystko opadają.[emoji32][emoji32]

Przesunięta owu? [emoji6]
 
Dziękuje dałaś mi nadzieje , już ja nie rozumiem nic , dlaczego tak się dzieje 😢nawet temperaturę mam 36,9 z rana a zawsze przed okresem na dwa dni przed spadała do 35,6 to już wiedziałam , ze dostanę @ ale żeby nawet cienia nie było 😭
Ja w pierwszej ciąży zrobiłam test w dniu okresu i wyszedł negatywny, zaraz potem dostałam "okres" który był plamienie implanatacyjnym jak się później okazało. Cykle miałam rowniutkie co 28dni 🤷‍♀️
 
Obstawiam że to te stresy mnie tak zablokowały, zwłaszcza w te w pracy. I głowa chciała żeby ciało było w ciąży. [emoji3062][emoji3062]Cholera mnie bierze.

Miałam raz tak samo przy dużym stresie w pracy (już po owu). Temp mi nawet wskoczyła na trzecie wyższe i nie spadła jak zawsze ok. 2 dni przed @ tylko w trakcie. Ileż sobie nadziei zrobiłam, to fakt [emoji23] temp była obiecująca, ale z tylu głowy miałam ten wielki stres i obstawiam ze u mnie to jego sprawka byla.
 
Witam dziewczynki po weekendowej przerwie :) U mnie @ przyszła 2 dni wcześniej, dokładnie w sobotę. Niestety nie udało się w tym cyklu, ale nie poddaje się bez walki! 💪🏻 Następnym razem na pewno się uda! Wszystkim ⏸ gratuluje i życzę spokojnego przebiegu ciąży. W tym pięknym naszym dniu życzę nam wszystkim przede wszystkim wytrwałości, siły i empatii. Wspierajmy się nawzajem i szanujmy ✌&❤️
 
reklama
No byłam w ciąży :D córka 7,5roku ma teraz.
Cieszę się 🥰Robię sobie nadzieje ale chyba niepotrzebnie , mówiłam sobie ze nastawie się na dwie opcje , ale nie umiem jakoś sobie powiedzieć ze trudno nie będzie to nie będzie , jest strasznie ciężko zaraz 10 cykl , wyniki Ok lekarz w klinice mówi ze narazie nie będzie inseminacji bo są szanse naturalnie , ja już nie wiem co się dzieje . Poczekam jeszcze jak nie dostanę do 30 dnia to znowu zrobię test
 
Do góry