reklama

Marcowe mamusie -prośba

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2015' rozpoczęty przez aniaslu, 14 Sierpień 2014.

1. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Dziewczyny bardzo proszę żebyście wśród Was wybrały moderatorkę. Moderator to dla mnie osoba, która dba o użytkowników własnego forum. Ważne decyzje podejmuje wspólnie i jest łącznikiem z administratorami. W razie konfliktów stara się przyjąć pozycję negocjatora wszystkich stron konfliktu, a jeśli ma kłopot z zapanowaniem nad sytuacja , zgłasza się do mnie po pomoc. Z pewnością nie jest to królowa balu, raczej fajna babka[​IMG] Do zadań moderatora należy wywalania spamu, czyli treści , które grupa lub moderator uzna za niepotrzebne. Jeśli chcecie mieć dział zamknięty to właśnie moderatorka podaje mi listę osób, które mają mieć do niego dostęp. Najlepiej, gdyby moderatorki były dwie:) No i zapraszamy je do działu zamkniętego dla moderacji, gdzie są newsy i plotki;))) Kandydatki poproszę o zgłoszenie na pw., jak najszybciej:)

2. Iman85

Iman85 Fanka BB :)

Zgłaszam swoją kandydaturę :) Decyzja należy do Was :)

3. reklama
  4. Patrycja2301

Patrycja2301 Moderator

Jeżeli masz czas i chęci to jestem za :)

5. Iman85

Iman85 Fanka BB :)

Mam bardzo dużo czasu.Jestem na zwolnieniu lekarskim także siedzę w domu i się nudzę ;)

6. Megan26

Megan26 Zaciekawiona BB

Poleć forum