reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja po wczorajszych badaniach prenatalnych. 100% chłopak i z chińskiego kalendarza też wychodzi chłopak. Wszyscy obstawiali oprócz mnie że dziewuszka,a jak ze chłopak i wyszło na moje. :) zjadłam wczoraj przed wizytą czekoladkę ale nic nie dało.. Nie chciał z doktorem współpracować.. A po drugie lekarz stwierdził że nie jest zwolennikiem robić badania w 13 tygodniu (u mnie 13+4) ale nie wytłumaczył dlaczego. A do tego lekarza są kolejki ja juz w 11 tygodniu dzwoniłam żeby się zapisać. Termin pokrywa sie z wyznaczoną datą porodu z moją ginekolog na 8.03. Ogólnie wszystko jest ok wszystko ma na swoim miejscu ale jest jedno ALE.. PAAP-a 1,7 "poinformowana o możliwości pogłębienia diagnostyki o badanie wolnego DNA płodowego z krwi matki(ffDNa) w przyszłym tygodniu umowie sie na wizytę do mojej ginekolog i zobaczymy co dalej.. W załącznikach przesyłam zdjęcia te w kółku to siurek :D
 

Załączniki

  • IMG_20190905_224438.jpg
    IMG_20190905_224438.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 93
  • IMG_20190906_074324.jpg
    IMG_20190906_074324.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 94
  • IMG_20190906_075310.jpg
    IMG_20190906_075310.jpg
    586 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Poczytuje Was regularnie ale mało się udzielam. Ale dziś podzielę się moim spostrzeżeniami.
Przed zajściem w ciaza zaczęłam brać duphaston,udało się zajść w pierwszym cyklu, brałam go 12 tyg. Od kilku dni nie biorę i wiecie co, jestem innym człowiekiem, fizycznie i przede wszystkim psychicznie czuje się o niebo lepiej.
16.09 mam prenatalne ,też jestem ciekawa czy maleństwo pokaże kim jest
 
Poczytuje Was regularnie ale mało się udzielam. Ale dziś podzielę się moim spostrzeżeniami.
Przed zajściem w ciaza zaczęłam brać duphaston,udało się zajść w pierwszym cyklu, brałam go 12 tyg. Od kilku dni nie biorę i wiecie co, jestem innym człowiekiem, fizycznie i przede wszystkim psychicznie czuje się o niebo lepiej.
16.09 mam prenatalne ,też jestem ciekawa czy maleństwo pokaże kim jest
Wlasnie czytalam ze duphaston nasila objawy i ogl..pogorsza samopoczucie
 
reklama
Cześć dziewczyny mam pytanie czy wy też chudniecie zamiast przytyć?
Ja nie widzę żebym chudla na ciele, może trochę nogi... Ale wagowo - 3kg. Ważyłam 71 teraz 68... A nie mam nadwagi mam wzrost 174 i nosiłam rozmiar M, ale jeansy już mnie Cisna... Zamieszczę się ale jak dłużej noszę to nagniata.
 
Do góry