reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

U nas zaczynają się problemy z brzuszkiem, ciężko córci zrobić kupkę, robi raz dziennie. Moja zjada mleka sztucznego z 6 razy po 60 ml około plus z piersi, ale ile to nie wiem, próbowałam se odciągnąć pokarm, aby zobaczyć ile mniej więcej go mam, ale jakoś mi to nie wychodzi, albo ja nie umiem użyć laktatora, mam ręczny z Aventu.
Ccaroline z tym odciaganiem to wcale nie taka prosta sprawa :/ Musisz sie zrelaksowac, poswiecic troche czasu. Siadz wygodnie w fotelu, przyloz laktator i zrob najpierw kilka krotkich ruchow, zeby "wyciagnac" sutka. Pozniej zacznij pompowac, zrob raz i trzymaj chwile, mleko powinno samo zaczac splywac splywac. Ja robie (raczej robilam, bo juz tam pusto) najpierw jedna piers, pozniej druga, pozniej znowu wracalam do tamtej i tak pare razy, zajmowalo mi to okolo pol godziny, a nawet dluzej. Niestety mleka sciagalam po 40-50ml tylko :( A ja mam reczny TT.
Zycze wytrwalosci!
 
reklama
Witam :-)

O mamuniu dziewczyny pobudka o 5.30 :baffled::baffled::baffled:
Teraz muszę wspomóc się kawką ciekawe jak mały zareaguje:confused::confused:

W ogóle nie czuje zbliżających się świąt ale również życzę Wesołych i Spokojnych Świąt Wam i Waszym rodzinom
 
Czy tylko juz ja zostalam w dwupaku ?:-( Ja już jestem podwójnie przeterminowana, tydzien po OM i dzień po USG ;(
Wszystkim rozpakowanym życzę spokojnych i zdrowych świąt oraz Waszym Kurczaczkom:-D Cieszcie się pierwszymi świętami z Waszymi Skarbami :tak:
Jeśli jakaś dziewczynka została jeszcze tak jak ja z brzuszkiem, to życzę aby Was wasze Kurczaczki miło zaskoczyły i wyskoczyły na święta :-)
 
Ccaroline z tym odciaganiem to wcale nie taka prosta sprawa :/ Musisz sie zrelaksowac, poswiecic troche czasu. Siadz wygodnie w fotelu, przyloz laktator i zrob najpierw kilka krotkich ruchow, zeby "wyciagnac" sutka. Pozniej zacznij pompowac, zrob raz i trzymaj chwile, mleko powinno samo zaczac splywac splywac. Ja robie (raczej robilam, bo juz tam pusto) najpierw jedna piers, pozniej druga, pozniej znowu wracalam do tamtej i tak pare razy, zajmowalo mi to okolo pol godziny, a nawet dluzej. Niestety mleka sciagalam po 40-50ml tylko :( A ja mam reczny TT.


z czasem nabierzesz wprawy, mi to naprawdę szybko idzie, i też mam z aventu ręczny, my wczoraj z moim M postanowiliśmy, że mały będzie dostawał 60ml mojego najpierw a potem 60 ml sztucznego aby w pierwszej kolejności dostawał moje mleko, bo niestety po 120ml mojego samego jest nadal głodny i płacze i domaga się jedzenia, a tu jak anrazie odpukać jest dobrze, trochę robota z butelkami no ale mamy steryzlizator więc minimum wysiłku :)
 
Mysza_m spoko w kupie razniej. AGA coś cichutko może się rozpakowuje hm....
Ja tam wczoraj poprzytulałam się z moim Ł z nadzieją na jakąs akcje PO a tu jak widać siedzę na forum ;-)
Na jajo i swięconke się załapię. Teraz to niech się rodzi ale od poniedziałku:)
DZIEWCZYNY WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
 
(Candy6 a ja dziś normalnie zgłupiałam nie wiem o co chodzi ! dałam cyca pił potem puścił i odłożyłam do łóżeczka a ten ryk i noszenie nie pomagało więc dałam znów cyca a ten possał i zaczął się krzywić i płacz i nie wiem czy głodny czy co bo płacze i płacze a aż tak dużo nie zjadl.. któraś tak miala że puszczał cyca i płakał:(??)
CANDY6 ja miałam podobny problem czasmi mały płaka bo miał kolke i niechciał cyca to podałam mu BOBOTIC.
a czaami poprostu był bardzo zmęczony i chciał poprostu spać,wtedy go przytuliłam ukołysałam na cycu i usnął .zobacz może zadziała.pozdrawiam
 
Marciaa mój M w kwiestii przyspieszenia porodu jest calkowicie bezuzyteczny:-D tylko tyle, ze uprzyjemnia oczekiwanie :-D Na dodatek gdy M probowal sie dobrac do moich piersi, to Franek go skopal :-D
Ja dzis biore sie za swiateczne porzadki i wypieki, bo jak nawet wczorajszy dwugodzinny spacer po zoo nie pomogl, to ja nie wiem juz co moze pomoc :wściekła/y:
 
Załamka ja też w dwupaku, w nocy mnie plecy bardzo bolały, myslalam że to już, a to chyba taki spóźniony żart primaaprilisowy synka ;) też ma czym mamę zabawiać :|
 
Witam po kilkudniowej przerwie- musiałam dojść do siebie po...:-)
Tak my już rozpakowane:tak:- Juleczka przyszła na świat w Niedzielę Plamową- 28.03.2010 przez cesarskie cięcie. Jest zdrowiutka i śliczna. Miała 56 cm długości i ważyła 3450kg, dostała 10pkt.:-) Powodzenia nierozpakowanym- wytrzymajcie jeszcze chwilkę,a dzidzia wam wszystko wynagrodzi:tak:
Zmykam się myć bo zasnął mój aniołek:tak:
 
reklama
Też bym poszła do ZOO ale tą przyjemność odkładam na pozniej latem pojdziemy:)))))
Moj Ł to tak nalega na przytulańce bo już nie może się doczekać a ja to co ?:p
Mi nie pozwalają nic robić w domu bo każdy juz sobie rozplanował...ale pewnie babeczki upieke. Nie bede bezczynnie siedziec.
No nic uciekam się ogarniać bo ja nadal w łozku hihihihi
 
Do góry