reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Gosia gratuluję sesji, ja to w tym semestrze lecę na samych 3:-:)-( jutro mam ostatni egzami\n i jeśli zaliczę jeszcze poniedziałkowy to będę już "po".
w sumie to będzie mój najgorszy semestr pod względem średniej ale ważne, że do przodu:tak::tak:
 
reklama
magdalenka, ja tez prwie same 3, dlatego sie tak ciesze ze wkoncu jakas 4wpadla :-D ale ocenami sie nie przejmuje, i tak ode mnie z roku z 5osob wyleci wiec dumna jestem z siebie ze pomimo ciazy i teraz malego dziecka daje rade-i to jak narazie bez poprawek:sorry:
 
Truda - Tadzik ma rozszczep podniebienia miękkiego, czyli ten języczek w gardziołku jest rozdwojony i tak wygląda, jakby go nie było (bo to tak ucieka do tyłu), tylko dziurka. No i na to mamy miec te operacje, jak ja juz bym chciala, zeby juz bylo po!!!

A co do teciowych - haha, moja tez jędza. Jeszcze wnuka nie widziała!!! Głupie babsko się obraziło i jeszcze probuje wine zwalic na mnie... Waariatka. Nie wiem, kiedy tescie Tadzika zobaczą, ale ja do nich pierwsza nie pojade. Dosyc tego, 4 lata jezdzilam i udawalam, ze jest ok i zawsze bylo cos nie tak. No to moze pora zmienic taktyke.:tak:
 
Nie odzywałam się dwa dni więc w końcu coś napiszę :-). W niedziele byłam na chrzcinach mojej kuzynki Madziuni ;-) fajnie było :-). Wszyscy twierdzili że Magda i Patrycja są bardzo do siebie podobne :-) tylko że Madzia jest troszkę większa, bo jest miesiąc od Patusi starsza, a to jak na razie bardzo dużo. He he śmieli się że w przyszłości będą razem chłopaków podrywać :-D:-D pewnie mają rację :-D. Później pojechaliśmy na urodziny do mężczyzny mojej babci ;-) hi hi był tam także mój wujek z przyszłą żoną i ich 4 miesięcznym synkiem ;-). Chrzestna Patusi trzymała ją na rękach a ja Alanka :-) i próbowałyśmy ich przybliżyć aby chwycili się za rączki ;-) jak przestałyśmy to Alanek sam wyciagał ręke do Patrycji i chwytał ja za rączke :-D;-) he he to też pewnie będzie mały podrywacz :-D. Trochę namieszałam bo za dużo tych imion :-D;-). Moja mama też miała 14 urodziny więc dzień pełen atrakcji :-).
Teraz Patuś już śpi ;-) hmm ale nie wiem czy to już jest sen nocny, co prawda jest już po kąpieli ale tak szybko to chyba jeszcze nigdy na noc nie zasypiała :-D;-).
 
gosia, magda - gratuluję sesji i tego, że macie siły się uczyć... chociaż Wy młode jesteście, to inaczej... mi się nic nie chce, sił nie mam
 
Dziewczyny-studentki brawa dla was za dobre wyniki egzaminow!:tak:
ATsonia-puzzle fajny prezent,tez takie cos mielismy ale wersje dla leniwych-na jedynie...uwaga..... 24 kawalki :-D:-D:-Dz wlasnym foto;-)
Agusia-fajnie ze dzieciaczki tak sie lubia.A Twoja mama ma 14 lat??:-D:tak::-D
Ola-a ty to stara??? ;P
 
reklama
Kobitki u mnie dzien ojca jest 21 ego nie 23 ego.
Zamowilam czarny t-shirt dobrej firmy z wydrukowanym zdjeciem obydwu pociech,juz mam w domku.Tatus pewnie bedzie dumnie nosil.2 lata temu zamowilam kubek ze zdjeciem corci i ten kubeczek jest ulubionym kubkiem meza na poranna kawe wiec mam nadzieje ze i koszulka przypadnie mu do gustu.
 
Do góry