reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Wczoraj mieliśmy badanie bioderek i Pan doktor orzekł" "idźcie i nie wracajcie więcej chyba że z kolejnym dzieckiem". Super lekarz po prostu. Pogadał z dzieckiem, ten mu za kabelek ciągnął to za palec go trzymał. Mi prawił komplementy i pytał sie męża czy ma rację że jego żona jest piękna. Mogłabym mieć takie wizyty codziennie od rana zaraz inny humor:)
Moje dziecko z wagą z 90 centyla w chwili urodzin spadło na 50 centyl.

Też dostałam te kupony do zrealizowania w Rossmannie i wczoraj kilka już zrealizowaliśmy więc mamy zapas słoiczków i soczków.
 
reklama
My jutro idziemy do lekarza z jego wysypka na kontrole. Kubuś zaczyna się przekręcać na plecy tylko w jednym kierunku:) cieszy mnie to:). w końcu jakiś postęp.Nam zębuchy jeszcze nie ida. wszyscy mówia ze im pózniej tym lepiej. jutro też ide do ginekologa. zobaczymy co powie. bo co jakis czas boli mnie po prawej stronie tak jakby jajnik..i to ten operowany..i znow się umawiam do dermatologa. od 7 tyg nie moge reki wyleczyc.. i nic nie pomaga.. dziś się spotykam aby zobaczyć zdjęcia z sesji fotograficznej. już nie mogę się doczekac. Ostatnio znów mam problemy natury psychicznej....

Nimitii nie martw się przyjdzie i na to pora. mam znajomą której synek zaczął się przekrecac w wieku 7 mies.

Deizzi to jeszcze dobrze ze nie jest poniżej 3centyla. i jesli sie utrzymuje to też.. my kontolujemy bo jestesmy coś kolo 10-15 centyl.. a na poczatku byliśmy w 75 i w ciagu miesiaca na 10-15..
Kaniu i jak mała pije mm??? u mnie jest chłodniej w bloku niż na dworzu.ale wyjdziemy na spacer:))
 
Zuzkon powiem Ci że pół na pół pije mm więc jakiś postęp jest :-)
Powodzenia na wizytach, oby się wszystko wyjaśniło :-) z tą wysypką i jajnikiem, dermatologiem a co do stanu duchowego, to może potrzebujesz jakiejś odskoczni? Wyjść do ludzi, zrobić coś dla siebie.
Deizzi to super, że z bioderkami wszystko dobrze i lekarz Ci nastroił Cię pozytywnie z rana :-)
Moje dziecko na 50 centylu to jeszcze nie było, więc nic się nie martw :-)

Ciekawa jestem co tam u Lliluu, dawno jej nie było.
 
Kania dziekuje za zyczonka:happy: Mazuelk wstal i ciekawa jestem o ktorej wroci do domku by wziasc sie za robote. No ale najpierw firma a potem sciany:-D Dobrze wiedziec ze tantum jest na zabkowanie a noz widelec sie przyda
Deizzi nie ma jak obcy chlop poprawi samopoczucie i podniesie nasza samoocene;-)
Zuzkon gratulacje za postepy a z ta wysypka to niekolorowo:eek:

Polozylam Ethana na podlodze a te sie wzial za metr krawiecki:-D
Rzucilam na podloge bo mierzylam sciane na komode, zamiast misia woli metr:-D
Laura jeszcze spi wiec ulotnilismy sie z sypialni do solonu
 
macie racje dziewczyny nie przejmuję się, a żeby było śmiesznie zawsze jak do was piszę że czegoś nie robi ( a zaczęło się od kopniaków w brzuszku że ich nie czuje) zawsze jak do was napiszę to na drug dzień to mam :) i tak jest i tym razem. Dzisiaj Aluś zaserwował mi dwa piękne obroty z brzuszka na plecy aż się popłakałam ze szczęścia!!!

truskaffka podziwiam z prasowaniem w taki upał! moje pranie stało 2 tyg i rosło :D wczoraj wreszcie mąż się wziął za prasowanie ( bo 90% to jego!) a wyjazdu życzę udanego !:))

Patrycja współczuję Filipkow :( wiem że dla ciebie to są stresujące pewnie chwile :( A z tym pokojem to aż chamówa, ale cieszę się że pobyt się udał :)))

Asinka a o jakiej porze dnia dajesz kaszkę? ja dzisiaj dałam pierwszy raz rano ale chyba nie podeszła mu może nie był głodny

aniu wszystkiego najlepszego dla męża :) a karuzele sie podobały? pewnie tak sama uwielbiam ! :D

kania ja też hardcorowy działkowicz ;) udanego dnia :) a co do dyni ja kupowałam dynie z ziemniaczkiem ale mojemu nie podchodziła :/ nie wiem czy jest osobno szczerze mówiąc nie widziałam A Gabrysia lubi dynie?

deizzi jaki super lekarz! mnie mój opieprzył bo śmiałam poprosić go o powtórzenie zdania. A mąż nie był zazdrosny ;)?

Zukon a jak wygląda wysypka Kubusia? dokładnie im później żabki wyjdą tym lepiej :) ja np sama do końca nie jestem pewna czy to zęby czy nie. Pokarzesz zdjęcia?:) i mam nadzieję że u ginekologa będzie ok!
 
wyspka u Kuby już znika. tu widać ale juz slabiej:) masci pomagaja.Natomiast u mnie wyglada to potwornie:).. DSC_0137.jpgto w kólkach to miejsca najbardziej zaognione niestety...juz sa blade a były czerwone. niestety wyglada to jak AZS u mnie podczas alergii. potowki to na bank nie sa..
DSC_0152[1].jpgmoja reka.. 7 tyg leczenia i zero postepu..
 

Załączniki

  • DSC_0137.jpg
    DSC_0137.jpg
    7 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC_0152[1].jpg
    DSC_0152[1].jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 23
Zuzkon tak wygląda azs. A Ty z czego masz takie rany? Może jakiś detergent Cię uczulił?
Nimitii super wieści, gratuluję Alexowi nowych umiejętności :-)
ANka może chciał się zmierzyć :-) No a mężusia do malowania zagoń po pracy :-)
 
kaniu ale ja ta reka nie dotykam detergentow.. pozatym masc sterydowa po 7 tyg by pomogla..no wiem ze tak wyglada azs. u mnie to bable maja plyn i tyle... i to tylko w tym miejscu nigdzie indziej..
 
reklama
Witam!
My teraz zNinką usypiamy Tymcia i Mała będzie jadła obiadek. Zrobiłam dzisiaj Małej badania i jutro będą wyniki, a w pt na to szczepienie.
Zuzkon to ile Twój Mały waży? Oby w końcu coś zadziałało na tą Twoją rękę. A wyjście dobrze Ci zrobi...
Nimitii gratulację dla Alexa :-) ja kaszkę daję wiceczorem przed spaniem, ale przed cycem . Wtedy więcej zje :-)
 
Do góry