reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Anka- mój Ł też miał wczoraj urodziny :p
My dzisiaj obiadek już zaliczony, Filipek miał marchewkę z ziemniaczkiem :) ale nie ze słoiczka, sama mu zrobiłam i o wiele lepiej smakuje :D
Ja też ostatnio mam problem natury psychicznej i wszytko mnie dobija, niekiedy nawet żałuję że mam dzieci, nie mam pracy, szkoły skończonej, że zachorowałam po porodzie ech... szkoda słów :( ale po chwili myślę sobie że co ja myślę przecież dzieci kocham itp.
 
Patrycja to najlepsze zyczenia dla L:-)
Zuzkon nieciekawie to wyglada:eek:
Kania najwyrazniej chcial mi dac cos do zrozumienia:-D
Nimitii a widzisz czesciej narzekaj i dopytuj a bedziesz miala non stop niespodzianki. Lzy szczescia jak najbardzei sa oznaka szczesliwej mamusi:tak:
 
zukon wiesz co ja całe życie miałam AZS do takiego stopnia że gdy miałam 14 lat miałam skorupę nie skórę. Na dłoniach miałam i na twarzy tak jak ty tylko że mocniej wyglądało to tak jak sucha popękana ziemia. Dostałam taka maść Diprogenta się nazywała i bardzo mi pomogła, aczkolwiek najbardziej pomogło mi odczulanie. Może tobie to pomoże? A powiedz mi mogłoby być tak żeby Kubusia mrówka ugryzła? mój miał coś takiego na pleckach jak go mrówka ugryzła.

Patrycja to 100lat dla Ł :))) ja miałam takiego doła po porodzie i jak mały strasznie płakał nie dawałam sobie rady. Ja bym chciała ci jakoś pomóc. Jak masz ochotę pogadać pisz na priv :)

Aniu dziękuje aż mi się ciepło na sercu zrobiło :))))

Asinka ja mam nadzieję ( jak pewnie każda z nas) że Ninka będzie miała piękne wyniki wręcz ksiązkowe :))) ja codziennie o niej myślę, wydaje mi się nawet że jest bardzo podobna do ciebie :))
 
nimitii nie to azs ale niew iem po czym..moze po proszku do prania..kuba dostal Afloderm.. pomoglo.. ja nie wiem co to dostalam Detricort. i nie pomaga.. jak wroce z weekendu umowie sie do dermatologa...to bylo tylko na recach i nogach..ale juz z nim jest prawie ok:)
 
zukon to cieszę się że z Kubusiem jest już ok, nie mniej jendak fajnie by było jakby z wami dwoma było ok :))) oby ci to szybko zeszło!
 
Nimitii dzięki wielkie :-* ja też tak myślę, bo inaczej być nie może :-) mówisz, że podobna do mnie? Miło :-)
Poszłam dzisiaj z moją dwójką na spacer i zaszliśmy do apteki. Kupiłam sobie wit.dla kobiet karmiących, odnośnie moich wypadających włosów. A Pani z apteki poradziła mi, żebym raz w tyg.zrobiła sobie maskę z oliwy z oliwek z żółtkiem, bo ona tak robiła po zajęciach z chemii na studiach, bo wypadały jej włosy. A kupiłam jeszcze szampon i odżywkę na wypadanie włosów. Odżywka jakaś z witaminami z Rossmanna, całe 27 zł zapłaciłam, więc mam nadzieję, że zadziała.
 
Zuzkon chodzi mi o Twoja wysypke na rece i o dermatologa;-)
Asinka ja kiedys robilam wlosy zoltkiem i nafta ale czyt to pomoglo? Cholernie trudno bylo to splukac z wlosow:crazy:
27zl to chyba przeplacilas:szok::-D:-D:-D:-D:-D to jak za darmo i oby pomoglo!!
 
reklama
Cześć dziewczyny,
kurcze wpadam tu znowu po dlugiej nieobecności i aż trochę mi głupio. Chciałabym z wami zostać, ale nie wiem jak mi będzie szło czytanie na bieżąco. Jak będą 2-3 strony to pewnie dam radę jak więcej to znowu wymięknę:zawstydzona/y:
Udzielam się na Lipcówkach (stamtąd "pochodzę") ale po 8 latach niewiele nas zostało i wszystko można ogranąć.

Tak więc przypominamy się z moim synkiem Leosiem urodzonym 6 tyg przed czasem.
Synuś ma sie dobrzem rośnie ładnie dobił do 8kg czyli bardzo ładnie jak na jego wagę urodzeniową 2,5kg. Jest na cycusiu i ostatnio daje mu czasem ziemniaka z obiadu naszego, ktorego to wcina bardzo ładnie:tak:
Rozwija się chyba tez dośc poprawnie, bo nie obce mu są turlanki, przewroty z brzuszka na plecki i plecków na brzuch. Podciaga też nóżki w pozycji na brzuchu i wypina pupę, a na plecach wypycha tyłek do góry. Ładnie bawi się grzechotkami, ślini się jak należy. Zębów narazie brak. Gada śpiewająco, prycha ustami i fajnei się śmieje. To czego mi brakuje to pchania stópek do buzi. Jakoś mu na nich nie zależy.

Ostatnio wszystkie moje dzieci przeszły ospę i Leosia nie oszczedziło. Wyglądał masakrycznie i jeszcze nadal na kończynach i tułowiu ma blizny jak po ugrysieniach od komara. Miał gorączke 4 dni, okropne sączące pęcherze i nikomu ospy w takim wieku dziecka nie życzę. Do domu przyniósł ją starszak. tak, że od 1 lipca gościła u nas ta paskudna choroba.

Na wakacje (przesuniete z powodu ospy) wybieramy sie nad Morze.
Samopoczusie moje w kratkę gdyż chyba jeszsze nie odreagowałam po chorobie dzieci, a mam je przecież od rana do wieczora i to całą trójeczkę:confused2:

Zukon współczuję tego uczulenia. Ja borykam się z AZS, które od jakiegoś czas atakuje mi tylko dłonie. Pomagają emolienty i unikanie wszelkich detergentów i środków czyszczących. Jednak ja mam iny rodzaj ran. U mnie sa to wypryski w postaci grudek wysiękowych w połączeniu z sucha skórą. Dodatkowo pęka mi skóra. Swędzi najbardziej nocą, a raczej w godzinach nad ranem.

Dziewczyny jak u was maluchy sypiaja w nocy?
 
Do góry