reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

hejo:)
my dzisiaj dzień spędziliśmy u Teściowej. Poznali się z Tymciem i Babcia się oczywiście zakochała w nim:-D
wieczór nawet spokojnie mija a i w nocy mieliśmy pobudki co 1,5-2 godziy a nie co 40 minut. po cichu liczę na to, że dzisiaj tez tak będzie. tym bardziej, że dzień wrażeń miał nasz Mikrusi;-)

Dziewczyny co macie problem z bolącymi biodrami - spróbujcie sobie pozycję przyjąć na pieska z pupką wysoko i całymi przedramionami na ziemi z głową na dłoniach:-p:-p wbrew pozorom przynosi ulgę;-)


makun​ia trzymam kciuki za Twój wyjazd do szpitala i nie przejmuj się tymi pytaniami. a już tym bardziej nie miej poczucia winy!!! Maleńtwo po prostu bardzo dobrze się czuje w Twoim brzuszku:) po prostu trzeba je przekonać, że to niestety już czas wychodzić;)
trytytka koniecznie pisz co i jak
daffodil86 coś z tym księżycem musi być, bo wiele starszych osób mówi, że na ten czas jest wysyp Dzieciaczków;) aż niesamowite, że natura tak wpływa na nasze organizmy. i udanej wizyty u lekarza
truskafffka jak najmniejeszego bólu Ci życzę!
myszkatg no oby to było już już :)
Herbata wspólczuję. u mnie jak Mikro płacze to Mały jest zaraz przy nim i po główce zaczyna głaskać i pokazuje mi paluszkiem, że muszę coś z nim zrobić żeby przestał płakać
noelka do 9 jeszcze wieeeeleee czasu więc się nie stresuj niepotrzebnie:)
Zuzkon współczuję awantury:(
basiatoja witaj Kochana z powrotem:) duuuużo siłek dla Ciebie i nie rozpamiętuj porodu jeśli był taki ciężki. nic dobrego z tego nie wyniknie i tylko doła może pogłębiać. raduj się tym Małym Cudem w ramionkach nawet jak płacze i spać nie daje - wbrew pozorom szybko ten okres mija;)
Ewelinka oby pokryli Wam wszystkie koszty. i dobrze, że nic nikomu się nie stało!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny a jak to jest z dłuższymi trasami z takim maluchem? za dwa tygodnie musimy jechać 180 km i się zstanawiam czy to bezpieczne dla małego szkraba.
 
Dziewczyny a jak to jest z dłuższymi trasami z takim maluchem? za dwa tygodnie musimy jechać 180 km i się zstanawiam czy to bezpieczne dla małego szkraba.


Nasz synek podróżuje bez przerwy. Co drugi dzień jedziemy do mojej mamy (ale tu odległość mała) 4 razy byliśmy już u prababci, do tego ciocie wujowie wszystkich odwiedzamy żeby przyzwyczaić go do bakterii i podróżowania. Najdłuższa podróż to 60 km. Przespał całą drogę. Na wszelki wypadek siedziałam z nim z tyłu w termosie miałam ciepłą wodę obok mleczko w proszku ale nie było potrzebne. Dzieci uwielbiają bujanie i szum samochodu.
 
lilikasia na pewno musicie mieć dobry fotelik dla Maluszka , robić przerwy co jakiś czas, chociażby na sprawdzenie pieluszki i 'rozprostowanie' Dzidziusia no i na karmienie oczywiście. Chyba, że śpi to my zostawialiśmy i nic się nie działo złego;-)
 
makunia, truskafka powodzenia, bede trzymac kciuki :tak:
noelko strasznie dlugo beda Cie trzymac, ja w kolejna niedziele bede miec KTG w szpitalu i dopiero wtedy dowiem sie co dalej... kto wie czy Cie nie przebije :sorry: niestety nic nie poradzimy, ja nie mam zamiaru wywolywac porodu - jakos w to nie wierze...

27 marca pelnia ksiezyca daffodil86.
 
Ostatnia edycja:
Lilkasia ztakim maluchem to najlepsza podróż...śpi słodko a wy jedziecie...tylko trzeba mieć przerwy na rozprostowanie:)

Betina Nela je około 2p wstaje około 4.30 a następnie o 9:-D Wyspana chyba będę jak Gabin się nad namizlituje i też postanowi dłużej pospać:p Nela ma spore przerwy ale jak już dorwie się do cycka to je i je...przybiera dobrze byliśmy na ważeniu w piątek i waży 4550 więc od wyjścia ze szpitala 850 gram:-D
 
Kolejny dzień odfajkowany i dalej nic. Tylko różne rzeczy dzieją mi się w brzuchu, Milenka szaleje, ale wyjść nie chce.:no:


Ja bym chciała w tym roku jechać nad morze. Pociągiem (około 10 godzin) Czy to dobry pomysł?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,
ja dzisiaj jestem psychicznie wykończona.... Pokłócilismy się z Sz. i mały chyba to wyczuł, bo tak dał mi w nocy popalić, że dzisiaj mam wszystkiego dosyć:| Znikam na pare dni z forum, żeby sobie wypocząć, chyba skoczę do rodziców z młodym:)

Powodzenia dziewczyny nierozpakowane i duuużo snu tym rozpakowanym :)
 
heh jedna reka odciagam mleczko, a druga do Was pisze ;)
noc u nas super, przespana w calosci ;)
pogoda taka sobie, nie wiem czy mlodego brac dzis na spacer :/
jutro wraca maz - jupi!

lilikasia podobno takie dluzsze trasy to od 3mc, ale jak musicie to na pewno nic sie nie stanie
ala to podobnie jak u nas, mlody w nocy ladnie spi a jeszcze ladniej przybiera ;)
natalia oby pobyt u rodzicow pomogl, odpoczywaj jak tylko mozesz!
 
reklama
ojej cisza tu jak nigdy!
dzisiaj była noc koszmar i masakra:( Tymek od 2.30 nie chciał spać i ciągle marudził. dopiero koło 8 udało mi się zdrzemnąć ale i tak na krótko. może w dzień nadrobię.


djkahoney nigdy nie jechałam pociągiem z Dzieciaczkiem, więc nie mam pojęcia jak taka podróż wygląda, ale w zeszłym roku jak jechałam pociągiem w dalszą trasę, to widziałam, że ludzie podróżowali z takimi Maluchami, ale tylko w pierwszej klasie.
natalia nie tylko u Ciebie noc była masakryczna;/ wypoczywaj i wracaj pełna sił i werwy :)
betina może na krótki spacerek go tylko weź. u nas nie ma nawet jak wózkiem wyjechać bo tyle śniegu jest, że nawet się autami sąsiedzi zakopują.

Miłego dnia wszystkim życzę! :-)
 
Do góry