reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Madzia_83 nie boisz się tak zostawiać Mariuszka na łóżku samego, jak taki sprytny ?
Mnie Oliwia spadła raz z łóżka jak miała 4 m-ce, szpital, usg itd. Od tamtej pory jestem uczulona na zostawianie dziecka na łóżku, chyba że obłożone poduszkami. Gabrysia jeszcze się nie przewraca z pleców na brzuch i odwrotnie a i tak jak wychodzę z pokoju to obkładam ją poduszkami.
Żabka to zależy jaki kąt jest tego podniesienia? Jak niewielki to podnieś, będzie lepiej wszystko widział :-)
 
reklama
Kaniu kanapa była rozłożona i jest bardzo szeroka, ale brzegi i tak były zastawione poduszkami i wanienką:) więc mały na środku miał pole do akrobacji:). W dzień leży na kanapie w salonie, ale jak tylko ktoś siedzi obok niego, bo okładanie poszukami nic nie daje:) zrzuca je na ziemie, a jak musze coś zrobić przy Jasiu, albo na chwilkę wyjść z pokoju to małego albo do wózka albo do bujaka wkładam:).


My już trochę się dotleniliśmy w ogródku, mieszkanie w miarę ogarnięte, tylko łazienka czeka na sprzątnięcie, ale to chyba jutro z rana zrobię jak chłopaki będą spać. Obiad też mamy gotowy, więc pewnie za godzinkę pójdziemy na spacer, Jasio się spotka z kolegami i koleżankami, potem obiad i pewnie potem znów na spacer i wrócimy na kolację:). Dziś ostatni dzień jak mój mąż wraca do domu późno:) Jutro będzie już o 19 w domu to pomoże przy kąpaniu:).
 
hejoo

upał na całego :p
jutro mamy piknik rodzinny przy przedszkolu, full atrakcji dla dzieciaków :) przyjaciele z córą przyjeżdżają, fajnie będzie :)
a w sobotę i niedziele...weselicho :) mam nadzieję że się nieco ochłodzi bo się uuugoootujemy

Madzia mówiłam ci już, że macie super z tym ogródkiem przy mieszkaniu? :p hihi
a Mariusz nieźle wymiata :cool2: akrobata mały :-)


moja żmijka z plecków na brzuch się nie giba, czasem z brzucha na plecy jej się uda
na brzuchu śmiesznie wystawia tyłek do góry i giba się na wszystkie strony, albo jak leży na plecach, dupką podskakuje i się wije żmijka hehe także też na nią uważać trzeba, bo się przemieszcza i kombinuje :p

i Melka ma łaskotki :-p wczoraj ją smarowałam przed wyjściem na sapcer, to się hihrała na głos..piękny dźwięk:sorry2:
choć Matik był jeszcze większym hihrakiem, on dosłownie ze wszystkiego i do wszystkich się śmiał, szybko nauczył się śmiać w głos..ach mieliśmy z niego niezłą radochę :D zresztą on do dziś jest śmieszek niesamowity :D

miłego dnia kobietki :)
 
Hej :)

Kaniu78 karmienia 19.00, 23.30, 2,5,7 z tym że od 6,30 już nie spał :) czyli bez zmian. Potem w dzień odsypia.Ale przecież mu nie zabronię jak widzę że trze oczka i chce spać :)
Dziękuję za rady o kładzeniu na brzuszku, jak go położyłam na kolanach to faktycznie troszkę poleżał i unosił główkę.
Mój ulewa ta herbatkę kurcze...
Jeszcze mi się nie zdarzyło karmić publicznie, zawsze kombinuję tak żeby wrócić do domu, albo w samochodzie.
trytytko fajnie, że widzisz jakieś postępy, ja też będę próbować regularnie
Patrycja2810 przed każdym szczepieniem lekarz bada dziecko, przynajmniej u nas tak jest i chyba tak byś powinno, więc idź i powiedz o katarku, najwyżej Cię odeślą
Powodzenia z piszczałkami :)
Mój płacze jak jest głodny i go coś boli, marudzi jak chce mu się spać.
Inka to podbnie jak mój je, też chyba wytrzymam do 6 m. i butelka w ruch
truskaffka hihi fajny ten Twój chłop, dziś mu zaproponuj innego loda :D będzie wniebowzięty :D
A nie boisz się o dzieci przy tych wentylatorach , ja bym się zaś bała...
Królowa jeeee kusi te mm
Zuzkon spacerówka jak mały będzie siedzieć tak myślę
nimitti kiedy dziecko ma gorączkę, bo mi lekarka mówiła, że dla noworodka dopuszczalna jest temp. 37,5, a niemowlak? Ja mierzę takim termometrem na podczerwień.
Madziu83 obyś miała rację, przypomnij mi przed 2 karmisz go koło 20 tak?

U nas żar z nieba a ja się przeziębiłam 37,9 goraczki,więc mam saune. I jak tu wypić mleko z miodem..masakra :D
 
Cześć dziewczyny! Ostatnio dni nam lecą jak szalone i nawet nie mam czasu by cos tu napisać.
Wczoraj zaliczylismy kolejne szczepienie - tym razem w ramach NFZ. Młody waży 7 kg.
Jest ostatnio taki rozkoszny, ze szok! W nocy spi od 7 do 10 godzin bez budzenia sie. W ciagu dnia ma 3 drzemki krociutkie bo po godzinie czasem zdarzają sie dwie.
Jest strasznie ciekawski swiata. Coraz wiecej kuma. Niesamowite jest obserwowanie zmian jakie zachodzą.
Co do spacerów i siedzenia. Młody ostatnio tylko i wyłącznie chce siedzieć. W gondoli mam możliwość lekkiego podniesienia co zdaje na razie egzamin. Toż taki brzdac nie moze cały dzien siedzieć.
W ogóle ostatnio wybrałam sie do apteki by zakupić dla gluta krem przeciwsloneczny. I albo były takie w okolicach 70 zł za opakowanie, albo co dopiero od 6 miesiąca. Zdecydowałam sie w końcu na produkt firmy mustela (69 zł). I teraz trstujemy. Niby staram sie by Leo był w cieniu, ale nie zawsze sie tak da. Szczegolnie ze czesto jestesmy poza domem. Macie jakie przetestowane kremy?
 
reklama
Do góry