reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

5 jajek,1szklanka cukru
cukier waniliowy,3szklanki maki
proszek do piecz 1,5 lyzeczk,i3/4 szkl oleju.
jajka ubijam z cukrem na puszysta mase,dodaje po troszku maki i olej.wylewam na wierzch wrzucilam truskawy i do pieca:) pierwszy raz robilaam z tego przepisu i ladnie wyroslo:-D
 
reklama
To ja robię z prawie identycznego przepisu, tyle ze 6 jaj, półtora szklanki cukru, 3 szklanki mąki, pól szklanki oleju, 2 lozeczku proszku do pieczenia. Tez miksuje cukier z jajami. Potem mąka, proszek i olej. Na koniec truskawki. Po pieczeniu cukier puder. I rzeczywiście ciasto wychodzi pyszne!
 
Artek ma nowa zabawke :) swoja stope :) lezy na boku patrzy na nia i ja lapie :)
padam dzis :-( jutro jade do dziewczyny z ktora lezalam na sali. rodzilysmy tego samego dnia a miedzy dziecmi bylo 2 kg roznicy.przez tydzien na jednej sali sie bardzo polubilysmy :)zrobilam zupe na jutro zeby babcia nie musiala kucharzyc i mam dzien odpoczynku:)
 
moj kubus jeszcze nogami sie nie bawi niestety. poki co tylko piastki jemy..smaczne sa:). co do tego artykulu. to kuba nie pasuje do niego:D...spi w dzien i w nocy. zasypia nie zjadlwszy wszystkiego...ale jest bardzo kochany:)
 
Mmmmm truskaweczki.... ja ostatnio mam zajawkę na szarlotkę...na ciepło z lodami:) Robię ją często jak goście naszą małą odwiedzają, pychotka:)

Patula, podoba mi się artykuł, u mnie się prawie wszystko zgadza, prócz zadowolenia z leżenia na brzuchu:). Fajnie się czyta, jak jest napisany jak gdyby dziecko mówiło w swojej osobie i kierowało te odpowiedzi do nas-matek.
Mikowata- każda matka uważa, że jej dziecko jest wyjatkowe...ale ma rację!!! Przecież te kochane istoty są największym darem jaki mogłyśmy otrzymać! Są dni cięższe, ale już nie wyobrażam sobie życia bez tej małej Mysi:)
 
reklama
Kochane ja dzis znow w biegu
Zaczyna sie weekend a ze z Polski przyjechala siostra meza to dzis balkujemy i nie mam bardzo czasu
Zaraz musze paznokcie zrobic, wlosy umyc i sie szykowac bo do 18 mam juz niewiele czasu
Ethan spi wiec moge zabdac o siebie :)
Obiecuje odpisac na posty ale pewnie w poniedzialek bo cos mi sie wydaje ze weekend bedzie ciezki:-D
Ogromnie sie ciesze ze mamusie rahabilitujace maja juz poprawe u swoich dzieciatek, gratuluje wytrwalosci.
Co do ulubionej strony to moj syn chyba takiej nie ma bo raczej jak spi to przekreca sobie glowke raz na prawo a raz na lewo. Nawet w nocy jak spi na brzuszku:tak:
ehhhh dobra lece paznokcie robic
Gdybym nie miala jak wleciec to udanego weekendu

Z tego co pamietam
wody gotuje w czajniku
dopajam w upaly
opis ma sie ni jak do mojego dziecka ale same wiecie ze to spioszek i nie dosc ze w nocy spi to za dzien slonce w niczym mu nie przeszkadza
Marchewke daje po skonczonym 4 mc wiec jeszcze jakies 3 tygodnie
Moje dzieci grzeczne na zakupach wiec moge robic je z dwojka:tak:
 
Do góry