reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłosci????????

Ja na samym poczatku to sie smialam z tego, ze w sumie to czuje sie zle tylko wtedy, kiedy nie jem, czyli prawie caly czas, ale powoli przestaje to byc smieszne  :mad:
Pocieszam sie, ze w swoim zyciu juz p;rzetrwalam rozne okresy, wiec i ten przezyje, zwlaszcza, ze potem pojawi sie moje malenstwo.

Aga31, nie przejmuj sie, damy rade. Nie jestes sama :)
 
reklama
aga kurcze odwagi , mdlosci mam nadzieje niedlugo przejda i bedziesz sie cieszyc stanem blogoslawiaonym , wiem , ze juz sie cieszysz ale tak naprawde zaczac na fula ;D
 
Dziewczyny, mdlosci mnie dopadlu niespodziewanie i najgorsze jest to, ze utrzymuja sie caly dzien a nasilaja jak napije sie czegokolwiek. Wiem, ze to duphaston moze nasilac takie objawyale a tak? Nie wymiotuje ale mnie muli caly czas..
 
Joas ja juz nie biore duphastonu a mdlosci mam czasem zwymiotuje ale ogolnie caly czas mam dziwny smak w buzi duzo sliny i jest mi niedobrze na mysl o jedzeniu slabo mi a jak mam cos uszykowac jakies mieso dotknac to mnie ,odrzuca jak tak dalej pojdzie to nie wiem :(
 
Bo w 7tyg mialam plamke brazowa na majtkach i myslalam ze to plamienie a ze jestem 3miesiace po operacji jajnikow profilaktycznie dal zeby sie zabezpieczyc pare dni temu po skonczeniu dwoch opakowan odlozylam za zgoda lekarza ale caly czas biore luteine dopochwpwp2X dziennie
 
silunia dzieki bogu przeszły juz i mdłosci i wymioty. :laugh:
ale prawie wcale nie jem więc nie miałabym nawet czym wymiotowac.

ale mam taki jadłowstret ze jem tylko rano śniadanie bo mnie ssie a potem to jak mi niedobrze z głodu to zjem jakąś kanapkę albo ciastko :(
 
aga biedactwo a pytalas swojego gina co mozna z tym zrobic , musisz przeciez cos jesc zeby twoja dzidzia miala tez co jesc
a probowalas owoce , mi to pomagalo jak nic ninnego mi nie samkowalo
wpieprzalam strasznie duze ilosci kiwi , a ostatnio czerwone grejfruty
 
reklama
Ehh, a mi w koncu przeszlo, ale dobrze wiem Aga, co przezywalas... Skonsultuj sie z lekarzem, moze cos poradzi??
 
Do góry