reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłosci????????

Czasem jeszcze mnie zemdli ale odpukac nie wymiotuje juz faktycznie lekarz mowil ze do 3 mies beda nieprzyjemne dolegliwosci a pozniej bede sie cieszyc ciaza i tak jest wczoraj kupilam sobie ogrodniczki i sweterek dla poprawienia humoru :laugh:
 
reklama
Moje mdłości i wymioty odeszły na dobre, jakiś tydzień czy już może nawet dwa temu. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wczoraj po raz pierwszy od długiego czasu zjadłam na śniadanie płatki z mlekiem i po prostu nic mi nie było. Dzisiaj zresztą też i bardzo mnie to cieszy, bo wapń i odpowiednią ilość białaka dzizdziuś ma zapewnionią. :)
 
asmodis to tak jak ja ;D ;D ;D jedzonko poprostu pochlaniam ;D ;D ;D
oto moj wczorajszy zestaw kolacyjny
* trzy kanapki z maselkiem i szyneczka
* calkiem sporo kapuchy kiszonej
* dwie laski suszonego kabanosu
* a pol godziny pozniej sorbet truskawkowy z bita smietana .....tak mnie jakos naszlo ;D ;D
 
Silunia...wiem co to znaczy...moj mezczyzna sie teraz dziwi, ze pochlaniam tyle jedzenia...wiecej niz on
oczywiscie moje jedzenie to mieszanka wybuchowa...nic do siebie nie pasuje ;D
ale to u nas normalne
 
Asmodis u mnie taksamo ;D kolejny wczorajszy zestaw kolacyjny przeszedl mnie sama a moj G. poprostu nie mogl na to patrzec bo jemu z kolei robilo sie nie dobrze , otoz wtranzolilam :
* 2 buly z serkiem topionym i uwaga na to powidelka sliwkowe , boze sprobojcie tego zestawu poprostu niebo w gebie
* pozniej jajeczko w majonezie ze szczypiorkiem ina deser bita smietana
wiem malo to zdrowe ale za to jakie smaczne ;D
 
reklama
No kazda z nas chyba ma swoje zachcianki, bo ja przez ostatnie dwa tygodnie na okraglo robie sobie sandwicze (raz z pieczarkami i zoltym serem, raz z wedlinka) Pycha ;D A wczoraj to mnie naszlo znowu na lody ;D No i moje Kochanie pojechalo po nie ;) Teraz to serio mamy sie fajnie hihi Ciekawe kiedy nas beda mieli dosyc ;D
 
Do góry