reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu sierpniowych dzieci !!

Liwia mleko dostaje na noc 250ml z kaszka i owockami i to wszystko z mleka a w ciągu dnia to danonek, kinder jakis, czy zółty ser przy sniadaniu !!
Gaga poradźić się lekarza nie zaszkodzi !! ale nie przejmuj sie tak bo jak zje plasterek sera to juz jest wystarczająca ilośc na jeden posiłek nabialu albo te kindery, danonki......to wszystko ma mleko ! Liwii musze nawet ograniczać trochę bo plackow suchych na skorze od nadmiaru nabialu dostala :baffled:

Liwia pila kiedys malutko doslownie 120 napoju na dzień to bylo git a teraz doi jak opetana ile by stalo soczku w butelce tyle wypije !! Ale sie ciesze ze tak pije bo nie ma juz takich problemów jak wczesniej z kupsztalami !!
 
reklama
i znow problem, Hania oprotestowala kaszki....

juz nie wiem co jej dawac na sniadanie i kolacje, w kolko tylko parowki, jajecznica, platki z mlekiem i chleb z maslem plus bakus lub danonek, a co wy dajecie na sniadania i kolacje?????????????
 
atol u nas kaszki poszły w kąt, Majka obecnie jada tak
7-8 mleko z kulkami nestle czekoladowymi off cors
9-10 kanapka z serkiem, wędlinką, parówka lub jajecznica
11.30 banan, jabłko lub inny owoc
14 zupka
16.30-17 mięcho z makaronem (surówki są beee ziemniaki są bee chyba że frytki, ryż, kasze i sosy są bardzo bee)
i potem zależy ile zjadłą mięcha albo dostaje jogurt albo tylko kolację i tu najczęściej parówka, kanapka z serkiem lub wędliną

oczywiście w międzyczasie duuuuuuuuuuuużo picia, paluszki, czasami coś ze słodyczy
 
Amlka zawsze piła mleko przez zęby ale rano ok 6 codziennie ( no chyba ze protestuje ) dostaje 180-200 mleka i wypija prawie cała ttlko że przez sen jak sie obudzi to nie ma mocnych
póżniej ok 10 na śniadanie kanapka parówka chleb z masłem jajko jajecznica itp.. pózniej
czasem w miedzyczasie danonki owoce albo coś podobnego, obiad ( zupka lub drugie danie spanko po spanku czasem zupka jak nie jadła wcześniej aallbo kaszka z owocami mleczna kanapka lub takie no i kolacja kaszka na gęsto łyzeczka .
 
jak podajecie wszym dzieciom warzywa, moja to by tylko mieso i wedline jadla

probowalam jej dawac pomidory-nie, ogorki swierze-nie, ogorki kiszone-nie, rzodkiewki-nie, troche mnie to martwi

do obiadu zje marchewke i brokuly i finito:wściekła/y:
 
atol Majka warzywa je gotoane w zupie, zawsze ma marchewkę, pietruszkę i selera jak je z nami zupę, jak robię tylko dla niej to daję różnie szpinak, zielony groszek, brokuły, kalafior por
surowych jarzyn wogóle nie chce jeść, o surówkach mogę zapomnieć, owoców też nie je jakos dużo
 
reklama
Amelka tez w zupach warzywa i np jak dzis z rosołu wyciągnełam jej marchewke i dodałam do piersi i ziemniaków podlałam rosolem bo suchego nie papu i zjadla
jabłko i owoce je nawet
 
Do góry