reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metformax 500

  • Starter tematu Deleted member 181275
  • Rozpoczęty
D

Deleted member 181275

Gość
Witam czy jest tu ktoś kto przyjmuje ten lek pod kątem PCOS ? Dopiero zaczynam leczenie i trochę się boję [emoji45] Mam problemy z owulacją, staram się o ciąże, pęcherzyki starają się dojrzewać ale nie pękają i właśnie pojawiła się torbiel krwotoczna. Byłabym naprawdę wdzięczna za wypowiedzenie się o leku jeżeli któraś z Pań bierze [emoji4]
 
reklama
Ja brałam w związku z PCO. Mocno schudłam i rzeczywiście trochę wyregulował mi sie okres. Ale co do owulacji to nie wiem czy na nią działa. U mnie raczej nie.
 
Ja brałam w związku z PCO. Mocno schudłam i rzeczywiście trochę wyregulował mi sie okres. Ale co do owulacji to nie wiem czy na nią działa. U mnie raczej nie.
Dziękuję za odpowiedź. Ja też biorę na pcos. Jak na razie drugi dzień i czuje sie słabo. Jak się czułaś po tym leku?
 
Myślicie, że mógł mi przyspieszyć okres? Na 2 tabletce dostałam już. I tak się spodziewałam okresu przez powiększone endometrium. Miałam teraz 32 dniowy cykl. I jestem ciekawa kiedy owulacja wystąpi przy tym leku
 
Myślicie, że mógł mi przyspieszyć okres? Na 2 tabletce dostałam już. I tak się spodziewałam okresu przez powiększone endometrium. Miałam teraz 32 dniowy cykl. I jestem ciekawa kiedy owulacja wystąpi przy tym leku
Wydaje mi się, że to przypadek. Metformax ogólnie nie działa jak progestron, więc podejrzewam, że nie miało to związku ze sobą. Nie wiadomo kiedy może nastapć owulacja i czy w ogóle wystąpi. Musiałabyś kupić sobie testy owu albo umówic się na monitoring. Jakie miałaś cykle zazwyczaj? Regularne?
 
Ostatnia edycja:
Wydaje mi się, że to przypadek. Metformax ogólnie nie działa jak progestron, więc podejrzewam, że nie miało to związku ze sobą. Nie wiadomo kiedy może nastapć owulacja. jakie miałaś cykle zazwyczaj? Regularne?
Możliwe, że tak, ale spodziewałam się okresu. Ja miałam bardzo nieregularne cykle. Zanikła mi miesiączka. Na początku tylko były spóźnienia. Potem w jednym miesiącu miałam, w innym nie, potem już całkiem zanikła i wywoływanie. I to jest moja w sumie pierwsza naturalna miesiączka. Brałam antykoncepcje tydzień tylko ale odstawiłam, 12 kwietnia miałam krwawienie z odstawienia. I dostałam teraz okres 14-go maja. Także jestem i tak w szoku. 32 dniowy cykl, rekord [emoji23] I nikt nie potrafił mnie dobrze zdiagnozować, co jest nie tak.
 
reklama
Brałam z tego samego powodu. Dodatkowo w kolejnym cyklu clo i pregnyl i się udało w drugim cyklu z clo [emoji4] powodzenia [emoji4] acha, nie było mi słabo.
 
Do góry