reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metformax

werka2207

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2023
Postów
24
Cześć, od 2 tygodni biorę Metformax SR 500 raz na dobę do kolacji zaczęłam brać kilka dni przed owulacją i zawsze po owulacji (staramy sie z mężem o dziecko od 15 miesiecy) miałam wysyp pryszczy na twarzy i 3 dpo już zaczynały mnie boleć piersi teraz jestem 9dpo i nic ani pryszczy ani bolących piersi są jedynie powiekszone . Podobnie miałam wna poczatku czerwca gdy zaszłam w ciążę biochemiczna piersi nie bolały tylko były powiekszone tylko wtedy miałam bardzo ciemne kreski na testach owulacyjnych a teraz jak robie owulacyjne to kreski sa coraz bledsze ( lekarka kazała cały cykl robić owulacyjne żeby sprawdzić czy na pewno mam tylko pik lh podczas owulacji) czy to metformax może tak działać że nie mam żadnych objawów przed okresem?
 
reklama
Cześć, od 2 tygodni biorę Metformax SR 500 raz na dobę do kolacji zaczęłam brać kilka dni przed owulacją i zawsze po owulacji (staramy sie z mężem o dziecko od 15 miesiecy) miałam wysyp pryszczy na twarzy i 3 dpo już zaczynały mnie boleć piersi teraz jestem 9dpo i nic ani pryszczy ani bolących piersi są jedynie powiekszone . Podobnie miałam wna poczatku czerwca gdy zaszłam w ciążę biochemiczna piersi nie bolały tylko były powiekszone tylko wtedy miałam bardzo ciemne kreski na testach owulacyjnych a teraz jak robie owulacyjne to kreski sa coraz bledsze ( lekarka kazała cały cykl robić owulacyjne żeby sprawdzić czy na pewno mam tylko pik lh podczas owulacji) czy to metformax może tak działać że nie mam żadnych objawów przed okresem?
nie wiem jednakze jesli sie kochasz z mezem po owulacji to masz jiska szanse na ciaze, Polecam zainstalowac aplikacje Flo i tam zapisywac okres a dni plodne same ci sie beda obliczac na niebiesko , i w te niebieskie dni najlepiej wszystkie i przed tymi sniami sie kochac wtedy zwiekszy to twoja szanse
 
Mam aplikacje flo od kilku lat, nie napisałam że kocham sie z mężem po owulacji... Byłam u lekarza przed owulacją i wiem kiedy była więc też robiliśmy to dzień przed podczas owulacji i po.
 
Każdy cykl może wyglądać u kobiety inaczej. Raz będą objawy pms a raz nie. Metformax może ale nie musi mieć z tym nic wspólnego.
 
Cześć, od 2 tygodni biorę Metformax SR 500 raz na dobę do kolacji zaczęłam brać kilka dni przed owulacją i zawsze po owulacji (staramy sie z mężem o dziecko od 15 miesiecy) miałam wysyp pryszczy na twarzy i 3 dpo już zaczynały mnie boleć piersi teraz jestem 9dpo i nic ani pryszczy ani bolących piersi są jedynie powiekszone . Podobnie miałam wna poczatku czerwca gdy zaszłam w ciążę biochemiczna piersi nie bolały tylko były powiekszone tylko wtedy miałam bardzo ciemne kreski na testach owulacyjnych a teraz jak robie owulacyjne to kreski sa coraz bledsze ( lekarka kazała cały cykl robić owulacyjne żeby sprawdzić czy na pewno mam tylko pik lh podczas owulacji) czy to metformax może tak działać że nie mam żadnych objawów przed okresem?
A dlaczego nie zrobisz testu ciążowego?
 
reklama
nie wiem jednakze jesli sie kochasz z mezem po owulacji to masz jiska szanse na ciaze, Polecam zainstalowac aplikacje Flo i tam zapisywac okres a dni plodne same ci sie beda obliczac na niebiesko , i w te niebieskie dni najlepiej wszystkie i przed tymi sniami sie kochac wtedy zwiekszy to twoja szanse
idz w końcu kobieto do lekarza, a nie opierasz się na aplikacji. Poza tym olewasz swoje zdrowie, więc lepiej nie doradzaj innym ;)
 
Do góry