reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

reklama
kata my wyjedziemy o 11 bo Damian ma zajęcia unijne z matematyki i o 11 odbieram go ze szkoły, no i w droge.
jesli masz ochote to przyjedzcie do mnie wczesniej, wypijemy kawke i pojedziemy razem
 
dzięki za zaproszenie ale skoczymy od razu na grotniki ;-)
my planujemy wyjechać po śniadaniu czyli też coś koło 10-11 :-)

a na kawkę umówimy się innym razem :-)
 
hehe na tą kawe to juz chyba rok sie umawiamy;)no ale teraz bedzie wiecej mozliwosci bo w koncu cieplooooo
no to co wychodzi na to ze ja bede najwczesniej???

kata ile macie km?

weronika , iwona, paula , kasiamaj a wy o ktorej wyruszacie?
 
pewnie zjedziecie na pabianice pozniej konstantynow i aleksandrów;) no spoko łodź pewnie bedzie zakorkowana:/jak zawsze zreszta....
my pewnie bedziemy okolo 11.30 wiec wyjedzcie o 10;))))
 
Nas nie będzie... :-:)-:)-(

Julcia znów ma temperaturę. Dostała dwie godziny temu nurofen więc chwilowo jest wręcz zimna, ale czuję że to nie koniec... :-:)-:)-(

ehh... aż się beksa popłakałam... :-(


Życzę wam rewelacyjnej zabawy, pięknej pogody no i czekam na fotorelację!!! :tak:

aaa i po cichu zazdroszczę :-p:zawstydzona/y:
 
Bawcie się dobrze dziewczyny:-):-):-)

Jutro się przeprowadzam więc nie będę miała czasu Wam zazdrościc;-) Ale liczę na kolejny zlot za rok.
 
reklama
Do góry