reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miejsca przyjazne w waszym mieście

Bestyja :P

Administrator
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2004
Postów
1 979
Witajcie :-),

Chciałabym poprosić Was o pomoc.
Do nowego projektu, w który zaangażowało się babyboom.pl potrzebujemy informacji o sprawdzonych miejscach , w których się można spotkać w kameralnym lub większym gronie, z dziećmi, mężami bądź bez nich.

Kawiarnie, sale zabaw , domy kultury - co Wam przyjdzie na myśl jako godne polecenia.

Bardzo proszę wpisujcie miejsca waszych wcześniejszych nie tylko forumowych spotkań.
Mile widziane namiary włącznie z linkami do stron o ile takowe istnieją oraz może , krótki opis waszych wrażeń.


Z góry dziękuję

Bestyja :cool2:
 
reklama
miejsce ktore ja moge z czystym sumieniem polecic na bardziej kameralne spotkania to ksiegarnio-kawiarnia 'czuly barbarzynca' przy ulicy dobrej 31 w warszawie.
mozna wypic tam przepyszna kawe, herbate albo koktajl (maja rowniez bardzo dobre ciasta) i poczytac/kupic ksiazke czy po prostu sobie pogawedzic a wszystko to przy spokojnych dzwiekach i w milej atmosferze.
ksiegozbior maja starannie wyselekcjonowany, jest sporo niebanalnych ksiazek dla dzieci. 'czuly barbarzynca' to jedno z nielicznych miejsc w kraju gdzie mozna kupic slynna zyrafke sophie czy notatniki i kalendarze moleskine. znajda sie tez przytulanki z kalimby oraz przerozne hendmejdy.
miejsce jest przyjazne dzieciom, mozna wejsc z rowerem a takze z pieskiem. bywam tam czesto i zadziwiajace jak duzo kobiet w ciazy sie pojawia!
w kazda niedziele przed poludniem odbywaja sie 'czule czytanki' czyli niebanalna ksiazka plus znany aktor plus cale stadko zasluchanych dzieci i popijajacych kawke rodzicow. nad dziecmi nadzor maja wowczas przedszkolanki, czesto sa tez po czytankach zajecia typu rysowanie.

Czuły Barbarzyńca - Księgarnia i klub - Warszawa, ul Dobra 31
 
Ja polecam to miejsce w Gdańsku Edward - Centrum Zabaw Twórczych , Przedszkole w Gdańsku, Zajęcia dla dzieci, Rozwój dziecka dla osób z Trójmiasta i okolic.....wszystko co najważniejsze jest na tej stronie łącznie ze zdjęciami zachwyconych dzieciaków co myślę jest świetną rekomendacja...
Byłam tam w czasie ciąży na zajęciach z jogi a jak mała podrośnie będziemy częściej tam zaglądać

Edward - Centrum Zabaw Twórczych , Przedszkole w Gdańsku, Zajęcia dla dzieci, Rozwój dziecka
 
Jeśli chodzi o Bydgoszcz to takim sprawdzonym miejscem jest Family Park na Fordońskiej. Jest tam ogromny plac zabaw plus mnóstwo innych atrakcji, ale są też sale które wynajmuje się na urodziny gdzie można spokojnie posiedzieć.
 
Dzisiaj przetestowałyśmy jeszcze jedno miejsce "U Kubusia" . Bardzo fajne miejsce, bardziej kameralne i dzieci zachwycone a rodzice mają je pod kontrolą.
 
reklama
Jeśli chodzi o Bydgoszcz to ja bardzo polecam niedawno otwartą Wikolandię w Lisim Ogonie- klimat bardzo podobny jak u Kubusia, tylko jest jeszcze bardziej kameralnie i dodatkowe atrakcje (dmuchańce) w okresie letnim na powietrzu... Do tego przemiła pani właścicielka (też młoda mama), która nie tylko pilnuje dzieci, ale ma z nimi świetny kontakt, bardzo też otwarta na nowe pomysły... Oprócz kilkakrotnych odwiedzin, robiliśmy też we wrześniu urodziny syna- było super! Polecam! WIKOLANDIA - Sala Zabaw Dla Dzieci
 
Do góry