reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka

Anonimss

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Luty 2019
Postów
35
Hej dziewczyny mam pewien problem... od 4 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne... miesiączki miałam nie za mocne i nie za 'słabe
Ale w tym miesiącu miesiaczka jest wyjątkowo skapa.. Nie są to plemienia...Ale jest tego mało... dodam że jest gorąco i czy to miało by wpływ na obecną sytuację... Czy istnieje ryzyko ciąży tabletki biorę regularnie tylko jakiś czas temu zapomniałam i wzięłam 2 h pozniej
 
reklama
Rozwiązanie
Ja przy braniu tabletek , prawie nie wiedziałam że mam miesiączkę ,a raz czy dwa razy wzięłam tabletkę po 8 h opóźnienia i w ciąże nie zaszłam
Hej dziewczyny mam pewien problem... od 4 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne... miesiączki miałam nie za mocne i nie za 'słabe
Ale w tym miesiącu miesiaczka jest wyjątkowo skapa.. Nie są to plemienia...Ale jest tego mało... dodam że jest gorąco i czy to miało by wpływ na obecną sytuację... Czy istnieje ryzyko ciąży tabletki biorę regularnie tylko jakiś czas temu zapomniałam i wzięłam 2 h pozniej
Pogoda ma duzy wplyw na nasz organizm ;)
Ryzyko zawsze istnieje, ale wyluzuj bo stres nie jest dobry ;) moim zdaniem to przez pogode ;)
 
Przy braniu tabsów miesiaczka jest raczej symboliczna. Nie dochodzi do zluszczenia tak jak przy cyklach bez tabletek. Przy braniu tabletek po okolo 2 latach miałam okres max 2 dni, a wczesniej po 6 dni.
Po odstawieniu natomiast nie miałam wcale przez 3 miesiace.
 
Wzięta 2 h później tabletka to żadne spóźnienie. Ryzyko ciąży prawie równe 0. Myśle, że pogoda też ma na to wpływ. Poza tym nie zawsze krwawienie musi przebiegać tak samo.
 
reklama
reklama
Do góry