reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesięczne niemowlę mało siusia

Madziulka-słodka mamusia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2018
Postów
66
Witam martwi mnie bo.mój miesięczny niemowląk mało siusia, w nocy od godz. 19 do 2 sucha pieluszka to nie jest chyba normalne, nie ma gorączki je normalnie, w ciągu dnia moze był troszkę marudny, ale tak ok. Martwic się? Lecieć do lekarza? Od północy zaczęłam liczyć mokre pieluszki, bo w wyczytałam ze powinien zmęczyć 6-8
 
reklama
A w dzień siusia normalnie?
Dziecko jak ma twardy sen nocny, to pieluszki nie moczy :)
A może w domu jest bardzo gorąco?
 
możesz kupić woreczek i zrobić badanie moczu,ale myślę, że nie ma się co martwić. Masz pampery z paskiem?on się barwi na zielono jak są siki.
 
Może siusia ale malo, sproboj kupić pampersy z paskiem wtedy bedziesz miala pewność. Chyba że już takich używasz, to brak mi pomysłów
 
A w dzień siusia normalnie?
Dziecko jak ma twardy sen nocny, to pieluszki nie moczy :)
A może w domu jest bardzo gorąco?
w dzień siusia normalnie naliczyłam w sumie do 6 zmoczonych pieluch, do ok 3-4 w nocy ma bardzo twardy sen, jest ok 21-24 st C może troche się poci ale nie za duzo
A jak karmisz? Ile karmien na dobę (ile w nocy?), smoczek?
karmie piersią na żadanie, nigdy nie liczyłam ile na dobe w dzien to jak tylko zaczyna płakac i kłaść raczki do buzi czasem nawet co 1 h a karmie po ok 30 min -1 h, w nocy ok 3-4 x, smoczek czasami
 
reklama
No to mozliwe ze nie sika jak twardo spi. Moj roczniak jak twardo spi w nocy po intensywnym dniu to nieraz budzi się z suchą pieluchą po 11 godzinach i dopiero do nocnika sika
 
Do góry