reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mima Kobi - co sądzicie?

dosia76

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2012
Postów
41
Natknełam się dzisiaj przeglądając czeluście internetu na mocno futurystyczny wózek Mimi Kobi Mima Kobi - dla nowoczesnej mamy Niestety za wiele informacji opinii o nim nie znalazłam, co dziewczyny o nim sądzicie? Takie siedziska może i faktycznie zasługują na nagrody w kategoriach designu, ale czy to jest dla maluszka wygodne, mam wrażenie że on na tym pierwszym zdjęciu tam po prostu wisi..
 
reklama
My mamy Mima Xari ja sobie bardzo chwale ten wózek- jest lekki, składa się łatwo i co najwazniejsze mały rozmiar. Dodatkowo gondola jest składana co ułatwia wyjazdy.
Jeśli chodzi o spacerówke, jeszce jej nie testowaliśmy ale mój 3.5 latek w niej siedział i się mieścił bez problemu, ale on to chudy jest . Ja bardzo sobie chwale:)
 
O gustach się nie dyskutuje więc na temat wyglądu wózka nie będę się wypowiadać, tylko zszokowały mnie materiały z jakich jest on wykonany:
Materiał:
Siedzisko (pianka EVA) przód: 100% poliuretan, tył: 100% poliester.
Gondola: materiał zewnetrzny: 100% poliester, wypełnienie 100% poliester.
Budka: materiał zewnetrzny: 100% poliuretan; materiał wewnetrzny 100% poliester.
Osłona przeciwdeszczowa: 100% poliester.
Kosz: 100% poliester.
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT][/FONT]​

:szok: warte przemyslenia czy warto wydać 4 tysiące na sam plastik
:sorry:
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[/FONT]​
 
Do góry