reklama

Mima Kobi - co sądzicie?

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez dosia76, 12 Wrzesień 2012.

1. dosia76

dosia76 Zaciekawiona BB

Natknełam się dzisiaj przeglądając czeluście internetu na mocno futurystyczny wózek Mimi Kobi Mima Kobi - dla nowoczesnej mamy Niestety za wiele informacji opinii o nim nie znalazłam, co dziewczyny o nim sądzicie? Takie siedziska może i faktycznie zasługują na nagrody w kategoriach designu, ale czy to jest dla maluszka wygodne, mam wrażenie że on na tym pierwszym zdjęciu tam po prostu wisi..

2. natasszzka87

natasszzka87 Fanka BB :)

My mamy Mima Xari ja sobie bardzo chwale ten wózek- jest lekki, składa się łatwo i co najwazniejsze mały rozmiar. Dodatkowo gondola jest składana co ułatwia wyjazdy.
    Jeśli chodzi o spacerówke, jeszce jej nie testowaliśmy ale mój 3.5 latek w niej siedział i się mieścił bez problemu, ale on to chudy jest . Ja bardzo sobie chwale:)

3. reklama
  4. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

O gustach się nie dyskutuje więc na temat wyglądu wózka nie będę się wypowiadać, tylko zszokowały mnie materiały z jakich jest on wykonany:
    Materiał:
    Siedzisko (pianka EVA) przód: 100% poliuretan, tył: 100% poliester.
    Gondola: materiał zewnetrzny: 100% poliester, wypełnienie 100% poliester.
    Budka: materiał zewnetrzny: 100% poliuretan; materiał wewnetrzny 100% poliester.
    Osłona przeciwdeszczowa: 100% poliester.
    Kosz: 100% poliester.
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
    [/FONT][/FONT]​

:szok: warte przemyslenia czy warto wydać 4 tysiące na sam plastik
    :sorry:
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT][/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
    [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT][/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
    [/FONT]​

5. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

mnie własnie to siedzisko spacerówki zastanawia, ze ono małe jest.
    cena kosmos...

Poleć forum