reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko nie znika po odstawieniu

G

guest-1681834848

Gość
Cześć, odstawiłam dziecko od piersi trzy tygodnie temu z tego powodu że musiałam zacząć brać leki. Wiadomo na początku było ciężko, odciagałam mleko do uczucia ulgi. Mleko dalej jest i nie wiem jak się go pozbyć, zwłaszcza z jednej piersi, robi się w niej taka twarda gula, nie boli mnie to ani nic ale dalej napływa. Nie wiem co mam z tym zrobić i jak pozbyć się tego mleka. Nie mogę pić szałwii, źle się po niej czuje. Może macie jakieś sposoby ? ( Próbowałam też brać tabletki od lekarza na zatrzymanie laktacji ale wymiotowałam po nich i mdlałam dlatego lekarz powiedział żeby to po prostu przeczekać)
 
reklama
Pij miętę i szałwię, jeśli problem się nasili poproś o receptę na tabletki hamujące laktację. Aktywność laktacyjna może utrzymywać się nawet lata po zakończeniu karmienia.
 
Możesz doprowadzić do zatoru co będzie dla Ciebie gorsze, dlatego nie rozumiem czemu lekarz karze to przeczekać. Zdarzają się przypadki, gdzie to mleko zanika szybko i bez komplikacji, ale tu chodzi o twojego zdrowie. To spróbuj pić mięte, a czemu po szałwi źle się czujesz ?
 
Możesz doprowadzić do zatoru co będzie dla Ciebie gorsze, dlatego nie rozumiem czemu lekarz karze to przeczekać. Zdarzają się przypadki, gdzie to mleko zanika szybko i bez komplikacji, ale tu chodzi o twojego zdrowie. To spróbuj pić mięte, a czemu po szałwi źle się czujesz ?
obniża mi za bardzo ciśnienie. Właśnie brałam już jakieś tabletki od lekarza i po nich też było źle dlatego lekarz powiedział żebym spróbowała właśnie odciągać do ulgi i poczekać aż sama się zatrzyma
 
Możesz doprowadzić do zatoru co będzie dla Ciebie gorsze, dlatego nie rozumiem czemu lekarz karze to przeczekać. Zdarzają się przypadki, gdzie to mleko zanika szybko i bez komplikacji, ale tu chodzi o twojego zdrowie. To spróbuj pić mięte, a czemu po szałwi źle się czujesz ?
sama jestem w szoku bo w tej piersi w której miałam bardzo mało mleka, to właśnie ona się ciągle napełnia, a w tej co miałam mleka dużo dużo więcej, jest ono nadal jak naciskam ale nie ma problemu z tym że napływa, pierś jest miękka
 
reklama
Do góry