reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MM

Magda'87

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Maj 2020
Postów
41
Jakie MM polecacie?
Na początku dawałam HiPP, niestety córka miała zatwardzenie, natomiast teraz dostaje Bebiko i strasznie rzadkim robi. Wydaje się dla nas, że felerne kupiliśmy drugie opakowanie HiPP, pomimo, że wsypywaliśmy taką samą ilości mleka, było strasznie gęste (wydaje się dla nas, że może jest bardziej zbite).
 
reklama
Rozwiązanie
Myślę, że musisz szukać odpowiedniego mleka dla swojego malucha. To co będzie dobre dla jednego maleństwa, niekoniecznie będzie odpowiednie dla drugiego 😉

Mój od początku jest na Bebiko (w szpitalu też dostawał, potem 2 miesiące karmiłam piersią i jak musiałam wrócić do mm, to postawiłam na Bebiko). I nie ma żadnych problemów. Kupka ładna, musztardowa, jak zje więcej to rzadsza, jak mniej to bardziej ubitą. Ale na brzuszek nie narzeka 😁
Stosowałam okazjonalnie Hipp przy karmieniu piersią i później po zakończeniu. Było ok i brak problemów u dziecka. Z tym że było to już jakiś czas temu.
 
Na początku też dawałam HiPP i tak samo córka miała zatwardzenia po Nan ulewała a po Bebiko miała biegunki, potem karmiłam tylko piersią. Odkąd skończyła 7msc wprowadziłam mleko Capri Care (na mleku kozim, nie krowim) że względu na to że żadnego innego nie chciała pić. Problemów nie ma żadnych. Niestety tego mleka nie dostanie się w sklepie, jedynie w aptece.
 
Jakie MM polecacie?
Na początku dawałam HiPP, niestety córka miała zatwardzenie, natomiast teraz dostaje Bebiko i strasznie rzadkim robi. Wydaje się dla nas, że felerne kupiliśmy drugie opakowanie HiPP, pomimo, że wsypywaliśmy taką samą ilości mleka, było strasznie gęste (wydaje się dla nas, że może jest bardziej zbite).
Hipp combotic u nas się sprawdził tak przy pierwszym jak przy drugim dziecku. Podobno lepiej się trawi niż zwykły hipp.
 
Jakie MM polecacie?
Na początku dawałam HiPP, niestety córka miała zatwardzenie, natomiast teraz dostaje Bebiko i strasznie rzadkim robi. Wydaje się dla nas, że felerne kupiliśmy drugie opakowanie HiPP, pomimo, że wsypywaliśmy taką samą ilości mleka, było strasznie gęste (wydaje się dla nas, że może jest bardziej zbite).
Ja bardzo polecam bebilon. Corka od poczatku miala problemy z brzuszkiem, z kupa, z jedzeniem, a odkad podajemy bebilon to wszystko uspokoilo. Ladnie je, chetnie, problemów z zalatwianiem nie ma, az nie wierze,ze tyle mlek musielismy przerobić, zamiqst od razu kupic bebilon :D
 
reklama
Córka od Bebiko problemy z załatwianiem się miała. Raz przerwa była 36h. Teraz kupiliśmy nan, za to kupka jak smółka jest. Chyba spróbujemy Bebilon. Może na nim dobrze będzie :)
 
reklama
Myślę, że musisz szukać odpowiedniego mleka dla swojego malucha. To co będzie dobre dla jednego maleństwa, niekoniecznie będzie odpowiednie dla drugiego 😉

Mój od początku jest na Bebiko (w szpitalu też dostawał, potem 2 miesiące karmiłam piersią i jak musiałam wrócić do mm, to postawiłam na Bebiko). I nie ma żadnych problemów. Kupka ładna, musztardowa, jak zje więcej to rzadsza, jak mniej to bardziej ubitą. Ale na brzuszek nie narzeka 😁
 
Rozwiązanie
Do góry