reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mocna KOLKA

milenakol90

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Możesz zerknąć sobie do oferty firmy Frida, mają w sprzedaży różnorakie akcesoria właśnie dla noworodków i to świetne produkty dzięki którym można ułatwić dziecku funkcjonowanie. My z synkiem 4 miesiące korzystamy z katatera Windi, dzięki któremu udało się pokonać problem kolek. Ciekawie pomyślany produkt i bez dodatku żadnych farmaceutyków.

reklama

Karolanka90

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja podawałam dzieciom delicol przed karmieniem. U nas bardzo szybko pomógł. Różnica była widoczna praktycznie z dnia na dzień.

Klaudine

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nam pomógł Delicol dla maluszka. Sa to krople, które mają w sobie laktazę czyli enzym trawienny oraz pomagaja maluszkowi trawić mleko. Aby działanie kropli było skuteczne, powinno się je dodawać do każdego karmienia, czyli do każdej porcji mleka. Nie wiem czy stosowałyscie jeszcze jakieś inne krople na kolkę ale jeśli stosujecie jedne, to dobrze jest odstawić inne aby móc zorientować się w ich dzialaniu i zobaczyc czy są rzeczywiście tak skuteczne. Niestety ale natura bywa przewrotna oraz układ trawienny dziecka nie jest do końca rozwinięty kiedy maluszek się rodzi oraz nie dziala do końca często tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Stąd nieprzyjemne bóle brzuszka, gazy oraz wzdęcia. Wspomagajaco mozesz jeszcze wypróbować jakiś środek na wzdjęcia (oczywiście w kropelkach).
Polecam dodatkowo ciepłe okłady z pieluszki na brzuszek i dużo cierpliwości - czasami po prostu trzeba poczekac, jednak u nas po delicolu z dnia na dzień było już tylko lepiej.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Ajrin77 Kolka nerkowa w ciąży Potrzebuję porady 7
marta_mamaoli Czy to na pewno kolka ? Potrzebuję porady 7
Marusia621 Kolka u niemowlaka,!! BB psychodietetyczka radzi mamom 17
P Kolka nerkowa Ciąża, poród, połóg 5
P Kolka nerkowa Potrzebuję porady 1
Wanilia89 Ulewanie, refluks, kolka? Potrzebuję porady 62
A Gronkowiec w drogach moczowych POMOCY!! Niemowlaki 5
Michalina1993 Kolka Potrzebuję porady 6
M Kolka niemowlęca Potrzebuję porady 21
A Kolka czy coś innego? Noworodek 5
E Czy to napewno kolka? BB położna radzi mamom 13
P Kolka Potrzebuję porady 5
K Kolka Potrzebuję porady 4
K Czy to możeby być kolka ? Noworodek 1
miras303 Kolka a owoc kopru włoskiego. Zdrowie 11
M zielone cuchnace kupki, kolka Zdrowe dziecko 7
monika2222 Kolka czy nietolerancja laktozy? Zdrowie 27
Izzula Kolka i inne problemy z brzuszkiem Zdrowie 13
bombelq Późna kolka? Zdrowie 9
Koniczynka_15 czy to kolka czy zaparcia? Żywienie dzieci - porady 1
D Nietolerancja laktozy a kolka Żywienie dzieci - porady 1
M Czy to może byc kolka?? Jedzeniowe ABC 2
iwi 82 kolka-zmora znana nam wszystkim Archiwum mam styczniowych 186
A mozliwa kolka w 8 mcu?? Zdrowe dziecko 6
agga143 Chyba kolka-pomóżcie! Karmienie piersią 19
pretywomen Nie wiem czy to kolka, czy mój syn jest chory Dzieci urodzone w kwietniu 2006 15
K Skurcze łydek i kolka Dzieci urodzone w lutym 2006r. 78