reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MODERATOR forum otwartego.

kota-behemota

Q & H team
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2011
Postów
4 837
Miasto
śląskie lasy
Kochane, w związku ze wzmożoną produkcją postów, proponuję ustanowić jeszcze 2 moderatorów, żeby w razie czego było łatwiej i szybciej reagować, wypełniać obowiązki itd.

Ja ze swojej strony chciałam zaproponować Malami i Pyśkę na ustanowienie ich moderatorami forum Lipiec 2013. Oczywiście w oparciu o Wasze zdanie i na mój wniosek, kandydatury dziewczyn zostaną zgłoszona do Administracji forum i zaakceptowane od strony formalnej. Uważam, że byłyby to właściwe osoby na właściwym miejscu
yes2.gif
Sama mam do nich wyjątkowo duże zaufanie.

Pozostaje zapytać Was, czy się na to zgadzacie?... Czy macie może inne propozycje???
Malami, Pyśka, wybaczcie, że piszę o Was w osobie trzeciej :)
 
reklama
reklama
Do góry