reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna Ciężarówka

Jestem bezpośrednio po wielkim rajdzie zakupowym (większość to zwiedzanie, ale coś tam też kupiłam ;-)). Nasuwa się podstawowy wniosek - aktualna moda stawia na ciężarówki! :-) W większości "normalnych" sklepów można kupić z miejsca wieeeele rzeczy pasujących na nawet duży brzuszek - mnóstwo jest różnych tunik, koszulek na tyle długich że z dołu nic nie wystaje i różniastych odcinanych pod biustem i obszernych poniżej. Generalnie jest w czym wybierać. O ile oczywiście ma się ochotę wydawać kasę (w sumie sporą, pomimo przecen) na ubrania w rozmiarze XL (nosiłam M :eek:) które za pół roku będą zwyczajnie za wielkie (mam nadzieję... ;-)).
Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, np. braku spodni - tutaj polecam reserved, mają świetne materiałowe na gumę i sznureczek, niestety ciężarne wyniuchały i największy dostępny rozmiar w Wa-wie to M. Za małe na mnie... Trochę droższe (ale wciąż tańsze niż w sklepach ciążowych) kupiłam w Camailleu - podobnie uszyte.
No i więcej już NIC nie kupuję poza stanikami (jak namioty) i może czymś do torby...
 
reklama
ja już z ciążowych rzeczy nic nie kupuję, nie opłaca się:no: na sukienkę czekam i czekam i pewnie się doczekam jak nie będę potrzebować. tzn przyda się później, ale pewnie już nie w ciąży:dry:
 
Do góry