reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój poród

@Eli mialam swieczki w oczach!
@bonusowa no to zaszalalas!
gratuluje wam obu bardzo serdecznie i please wroccie juz na dobre na forum o otworzcie watek porad kp bo bez was ani rusz!:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
@elifit tak jak dziewczyny, prawie się popłakałam. Piękny opis.

@bonusowa szkoda, że nie udało się urodzić w domu, ale najważniejsze, że uważasz, że to był dobry poród i że wszystko skończyło się szczęśliwie.
 
@elifit @bonusowa jeszcze raz gratki. Super dziewczyny dalyscie rade :) na prawde milo sie czyta wasze opisy :)


km5s8u69dm9dsszh.png
 
Elifit najlepsze co można dać dziecku to miłość i opieka, nie poród naturalny. Dzieci po sn nie są w niczym lepsze od dzieci po CC. Tak samo dzieci karmione mm nie są gorsze od dzieci kp. Tyle w temacie :)
Gratulacje porodu sn, w moich rejonach nie można rodzić naturalnie po dwóch cesarkach więc masz szczęście że mieszkasz akurat tam ;) Dziekuj opatrzności i zespołowi lekarzy :)

Bonusowa ale poród! I jaki Wielki chłopak! Gratulacje :)
 
Elifit najlepsze co można dać dziecku to miłość i opieka, nie poród naturalny. Dzieci po sn nie są w niczym lepsze od dzieci po CC. Tak samo dzieci karmione mm nie są gorsze od dzieci kp. Tyle w temacie :)
Gratulacje porodu sn, w moich rejonach nie można rodzić naturalnie po dwóch cesarkach więc masz szczęście że mieszkasz akurat tam ;) Dziekuj opatrzności i zespołowi lekarzy :)

Bonusowa ale poród! I jaki Wielki chłopak! Gratulacje :)
Łoł Lola chyba zbyt osobiście potraktowałas moje słowa.
Nigdzie nie napisałam że dzieci po cc są gorsze! Sama mam dwójkę po cc prawda? Jeśli mssz jakieś żale że nie wyszło to przepracuj je ale proszę nie wkładaj w moje usta słów których nie wypowiedziałam. Przykro mi się zrobiło :(

a moje marzenie o sn akurat się spełniło ale byłam od początku przygotowana na to że może nie wyjść. To że się udało zawdzięczam Bogu.

Natomiast kwestie sn pk dwóch cc to na szczęście nigdzie nie mogą zmusić do cc bez podpisania zgody. Ja też jechałam 100km żeby mieć szansę. Inne dziewczyny jeżdżą z Lublina do Warszawy. Ostatnie słowo zawsze zależy od kobiety, ale to już kwestia determinacji.
[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry