reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Moj syneczek przyszedl na swiat w dniu urodzin mojej mamy :))

Dołączył(a)
6 Kwiecień 2006
Postów
1
nieopisane uczucie po tych wszystkich dniach ciazy... ciezkiej pracy przy porodzie usciskac raczki swojego malenstwa...czuc jego zapach..... ech.. wszystkie mamy wiedza o czym mowie!! Moj syneczke to Noah Gabriel Wheelock- 22 inch dlugosi i 7lsb9oz wagi.. Innymi slowy dlugi szczuplutki chlopczyk.. A i ma sliczne czarne wlosy-cala czupryna!! Uwielbiam w nim WSZYSTKO!!
przyszedl na swiat w dniu urodzin babci -30 marca-jak dla niej niepowtarzalny prezent urodzinowy!
 
reklama
Do góry