reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój synek dziwnie się zachowuje

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2018
Postów
13
Witam wszystkich.

Jestem tutaj nowa. Nazywam się Gosia i mam 12 letniego synka Michałka.

Otóż od pewnego czasu zachowuje się on dziwnie. Rzekłabym, że aż niepokojąco dziwnie.
Zaczęło się od czasu szczepień w szkole i podejrzewam, że to może mieć z tym jakiś związek.
Rodzice innych dzieci mnie przestrzegali przed szczepionkami ale nie słuchałam bo przecież mi nic nie było po szczepieniach. Tak samo naszym rodzicom.
To chyba przez te nowe szczepionki które są niesprawdzone i wprowadzane tylko aby nabijać kobzę wielkim koncernom farmaceutycznym.

Problem z moim Michałkiem polega na tym, że zaczął on się bawić dziewczęcymi lalkami. W sklepie zawsze prosi aby mu kupić jakąś zabawkę dla dziewczynki.
Do tego kilka razy przyłapałam go jak ubierał się w moją bieliznę i zakładał mój stanik.
Niestety mój mąż mnie zostawił dla młodej siksy z liceum i w ogóle się nami nie interesuje. Alimentów też nie chce płacić a jak płaci to jakby dawał żebrakowi jałmużnę.
Rozmawiałam z synkiem dlaczego to robi i powiedział, że nie wie ale czuje się ładnie w kobiecym ubraniu.
Po głębszej i bardzo spokojnej rozmowie otworzył się opowiadając mi o tym, że podoba mu się jego kolega Kuba z klasy. Wnikając głębiej w rozmowę zaczął chwalić jego ładne oczy i usta oraz to jak z nim fajnie spędza się czas i żałuje, że z nami nie mieszka aby ciągle z nim być.

Mówiłam mu, że nie powinien tyle czasu z Kubą spędzać i może powinien poznać jakieś koleżanki tak jak normalni chłopcy w jego wieku ale niestety zaczął się zachowywać agresywnie i rzucał zabawkami we mnie krzycząc, że wolałbym abym nie żyła i tata się nim opiekował.

Nie mam pojęcia co zrobić.
Jakbym mogła cofnąć czas to nigdy bym go nie zaszczepiła.

Czy ktoś wie jak mi pomóc aby moje dziecko było normalne? Nie chcę aby się z niego śmiali w szkole bo coraz częściej pokazuje te okropne objawy i to nawet w miejscach publicznych.

Może jakaś terapia? Leki? Znacie lekarza który leczy takie zachowania?
 
reklama
O mój Boże Ty tak serio? Może Twój syn ma taki etap, a może po prostu będzie wolał chłopców. Co w tym takiego straszego? Obserwuj go i przede wszystkim wspieraj.Obwiniać szczepienie o takie zachowanie syna? Na prawdę? Chcesz leczyć syna na co? Czasami nie wierzę co czytam.
Ale to nie jest normalne aby chłopiec się przebierał w bieliznę matki i czuł fascynację ustami kolegi.
Czytałam kiedyś w internecie, że w USA są kliniki leczące takie zaburzenia psychiczne.

Niestety mój status materialny nie pozwala mi na prywatne leczenie bo ledwo nam wystarcza na życie ale może są jakieś publiczne placówki u nas w Polsce? Ktoś zna?
 
Wielokrotnie już był poruszany temat zaburzeń hormonalnych przy po szczepianiach i ciężko przewidzieć jaki wpływ będą miały w przyszłości szczepionki na rozwój seksualny po zaburzeniu hormonów w tak wczesnym okresie życia,kiedyś również pokazywano statystyki na temat wzrostu liczby osób homoseksualnych wraz ze wcześniejszym wzrostem liczby szczepień i ich ilości.
 
Wielokrotnie już był poruszany temat zaburzeń hormonalnych przy po szczepianiach i ciężko przewidzieć jaki wpływ będą miały w przyszłości szczepionki na rozwój seksualny po zaburzeniu hormonów w tak wczesnym okresie życia,kiedyś również pokazywano statystyki na temat wzrostu liczby osób homoseksualnych wraz ze wcześniejszym wzrostem liczby szczepień i ich ilości.
Boże kochany. Weź nie krakaj bo ja chcę normalnego syna mieć. Chcę aby poznał jakąś fajną dziewczynę, zakochał się a jak skończy studia i znajdzie dobrą pracę to żeby zamieszkali razem i żebym miała wnuczkę albo wnuczka.
Albo kilkoro i bym je rozpieszczała jak każda babcia :)
 
Aż nie chce mi się wierzyć że jest to pisane na serio.... To jakiś żart prawda? Pewnie Twój syn wchodzi w etap dojrzewania... Nawet jeśli będzie gejem to co dla Ciebie to koniec świata? To nie choroba, a zawalanie na szczepionki jest moim zdaniem infantylne
Jeśli dla ciebie to żart, że chłopiec zaczyna zachowywać się jak dziewczyna to chyba ty żartujesz sobie teraz.
Ja nie chcę aby był gejem, chcę normalnego syna.
Jeszcze gorzej jak stwierdzi, że sobie zmieni płeć bo czuje się kobietą.
To przez te wszystkie media wmawiające, że takie zachowania są normalne i różne ruchy genderowskie które forsują aby nie mówić mama/tata w szkole tylko rodzic1/rodzic2.
Dzieci to oglądają, słuchają a potem takie efekty. Kiedyś tak nie było i żałuję, że nie słuchałam jak mi mówili aby nie szczepić bo te nowe szczepionki właśnie powodują takie zachowania.
To są zaburzenia psychiczne i potrzebuję porady gdzie się z nim udać aby go wyleczyli.

Znajome się śmieją, że ich synowie oglądają filmy dla dorosłych myśląc, że nikt nie wie.
Za moich czasów koledzy świerszczyki kupowali i się chwalili między sobą. To jest normalne.
 
Ostatnia edycja:
Wielokrotnie już był poruszany temat zaburzeń hormonalnych przy po szczepianiach i ciężko przewidzieć jaki wpływ będą miały w przyszłości szczepionki na rozwój seksualny po zaburzeniu hormonów w tak wczesnym okresie życia,kiedyś również pokazywano statystyki na temat wzrostu liczby osób homoseksualnych wraz ze wcześniejszym wzrostem liczby szczepień i ich ilości.

Czy mogłaby Pani przytoczyć te statystyki, o których Pani pisze? Dobrze byłoby takie opinie poprzeć rzetelnymi faktami.

Autorko, Ty masz normalne dziecko! Masz zdrowego, normalnego syna.
Być może przechodzi on taki etap w swoim życiu, że eksperymentuje i bada, jak na to zareaguje otoczenie. A być może po prostu jest on homoseksualistą i to też nie jest choroba. Przykro czytać, że myślisz o klinikach i leczeniu chłopaka.. Jako jego matka, powinnaś go wspierać, dużo z nim rozmawiać i stać za nim murem, a nie myśleć o terapiach.
Piszesz, że on zaczął się tak zachowywać po szczepieniu i że ma 12 lat. W tym wieku kalendarz szczepień nie przewiduje żadnego szczepienia. Jakie niby szczepienie masz na myśli?
Wydaje mi się, że powinnaś udać się do psychologa, porozmawiać z nim o synu i przede wszystkim posłuchać specjalisty, który wyjaśni Tobie, że Twoje obawy są przesadzone i nauczy Cie rozmawiać z synem, a nie myśleć o leczeniu.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Boże kochany. Weź nie krakaj bo ja chcę normalnego syna mieć. Chcę aby poznał jakąś fajną dziewczynę, zakochał się a jak skończy studia i znajdzie dobrą pracę to żeby zamieszkali razem i żebym miała wnuczkę albo wnuczka.
Albo kilkoro i bym je rozpieszczała jak każda babcia :)
A jak zostanie księdzem? Wnuków nie będzie.

Ja nie wiem, jak można zwalać winę na szczepionkę za preferencje seksualne. Być może syn Twój ma taki etap, jak wspomniała patka90.02, w ogóle zgadzam się z Jej postem, więcej dodawać nie trzeba.

Ogólnie Twoja postawa jest dla mnie nietolerancyjna i zaściankowa, nie uważam, że geje są nienormalni, po prostu kochają inaczej i mają prawo do tego. A nawet jak Twój syn będzie chciał zmienić płeć, to co? Wydziedziczysz go, wyrzucisz z domu, zamkniesz w szpitalu psychiatrycznym? Dobrze, że nie żyjemy w czasach inkwizycji...
 
reklama
Ogólnie Twoja postawa jest dla mnie nietolerancyjna i zaściankowa, nie uważam, że geje są nienormalni, po prostu kochają inaczej i mają prawo do tego. A nawet jak Twój syn będzie chciał zmienić płeć, to co? Wydziedziczysz go, wyrzucisz z domu, zamkniesz w szpitalu psychiatrycznym? Dobrze, że nie żyjemy w czasach inkwizycji...
Jeśli będzie chciał zmienić płeć i nie będzie miał 18 lat to tak, zgłoszę go do szpitala psychiatrycznego.
To jest choroba psychiczna. Jeśli zamyka się ludzi kiedy uważają się za napoleona to jeśli facet myśli, że jest kobietą też powinien być leczony.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry