reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja pasja- szycie ubranek dla dzieci

naszyfka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Sierpień 2016
Postów
27
Witam serdecznie, jestem mamą dwójki pociech, rodzicielstwo zainspirowało mnie do tworzenia małych przyjemności, które cieszą moje oko i serce:)
Zapraszam do odwiedzenia bloga www.naszyfka.pl
Jeśli Wam się spodoba można też zajrzeć na profil na Facebooku i polubić
Link do: Naszyfka | Facebook

Chętnie poczytam opinie
Pozdrawiam Natalia
 
reklama
Dziękuję bardzo cieszę się słysząc taką opinie:)
cały czas tworzę, więc regularnie będą pojawiać się nowe ubranka, wczoraj czapka baggy dla dziewczynki jeśli masz ochotę zerkną zapraszam na blog
 
Piękna sukienka na jesienne dni:) Wychodzę na przeciw oczekiwaniom małych dziewczynek i spełniam ich prośby. Serduszko to projekt uszyty na specjalne zamówienie kuzyneczki moich pociech:) Miało być różowo i pięknie... Czy spełniłam oczekiwania? Sami zobaczcie na blogu Link do: Serduszko- sukienka na jesienne dni.. Zapraszam Natalia
 
reklama
Do góry