reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Moje dziecko nie chce leżeć w wózku

Monia1989

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jak wyżej,
niedawno urodziłam mojego pierwszego synka, postanowiliśmy wyjść na króciutki spacerek, ale niestety Antoś nie chce lezeć w wózku, sama próba włożenia go do wózeczka skutkuje awanturą :( czy mieliście też taki problem? Jak sobie poradziłyście?

reklama

Razer69gaming

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Miałam z córką dokładnie tak samo. Pierwszy spacer dość późno , z jednej strony dlatego iż urodziła się zimą i nie było odpowiedniej pogody - natomiast z drugiej - płacz. Nie chciała leżeć w wózku, pierwszy spacer krótki i głośny. Było tak za każdym razem. Z czasem przyzwyczajałam já w domu w wózku, usypiałam, powiesiłam coś co ją zainsteresowało aby polubiła wózek. Płacz był chyba jakoś do 4 miesiąca, dlatego wychodzilam na spacer gdy miała być drzemka. Dałam mleko , usnęła i spacerowaliśmy. Z czasem poprostu wyrosła z tego, dokładnie wtedy gdy zaczęła przyjmować bardziej pionową pozycję i widziała więcej . Powodzenia

Monia1989

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No ja bardzo bym chciała spacerować, żeby nie siedzieć cały czas w domu.. koleżanka polecała mi chusty, ale chyba na wiosnę się skuszę, teraz w kurtce, dziecko naubierane i chusta, chyba bym nie dała rady, a w wózku byłoby wygodnie i cieplutko. No nic, jak wstanie zrobię kolejne podejście..

Razer69gaming

Rozwiązania
0
No ja bardzo bym chciała spacerować, żeby nie siedzieć cały czas w domu.. koleżanka polecała mi chusty, ale chyba na wiosnę się skuszę, teraz w kurtce, dziecko naubierane i chusta, chyba bym nie dała rady, a w wózku byłoby wygodnie i cieplutko. No nic, jak wstanie zrobię kolejne podejście..
Dokładnie , zimą chusta ciężko. Nie mam pojęcia dlaczego niektóre dzieciaki tak się bronią od wózka. Trzeba jakoś to przeboleć hehe

Aguu

Rozwiązania
5
Reaguje tak za każdym razem gdy wkładasz do wózka (tak domowo jak do łóżeczka też czy tylko gdy ubrane już na spacer)?

asieńkakk

Miasto
Wrocław/Porsgrunn Norwegia
Rozwiązania
0
Niekoniecznie trzeba ubierać dziecko pod chustę, wystarczy większą bluzę zapinaną czy kurtkę na siebie i dziecko lub opcję dla dwojga, choć to trochę większa inwestycja, ale jeśli podpasuje Wam ta opcja to naprawdę warto, używanych też dużo, zawsze troszkę taniej. Ja inaczej starszaka do przedszkola nie odprowadzę i nie zabiorę, polecam tu bluza i kurtka greyse, mają opcję z przodu i z tyłu, z kapturem i bez
20190116_161250.jpeg
20190110_090259.jpeg
20181213_160317.jpeg
received_172567217024560.jpeg
received_183577699181872.jpeg

Mamaona

Rozwiązania
11
Może niewygodnie? Większość dzieci nie lubi ubierania w zimowe kombinezony i czapki. Weź go na spacer po jedzeniu, jak będzie szykować się na drzemke.

Monia1989

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Reaguje tak za każdym razem gdy wkładasz do wózka (tak domowo jak do łóżeczka też czy tylko gdy ubrane już na spacer)?
Jak jest ubrane... nie wiem może je za grubo ubieram i jest mu ciasno? Ale raczej nie powinno, bo mamy wygodny wózek.

Monia1989

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Niekoniecznie trzeba ubierać dziecko pod chustę, wystarczy większą bluzę zapinaną czy kurtkę na siebie i dziecko lub opcję dla dwojga, choć to trochę większa inwestycja, ale jeśli podpasuje Wam ta opcja to naprawdę warto, używanych też dużo, zawsze troszkę taniej. Ja inaczej starszaka do przedszkola nie odprowadzę i nie zabiorę, polecam tu bluza i kurtka greyse, mają opcję z przodu i z tyłu, z kapturem i bezZobacz załącznik 936885Zobacz załącznik 936888Zobacz załącznik 936889Zobacz załącznik 936890Zobacz załącznik 936891
jejku, ale super :)

reklama

Aguu

Rozwiązania
5
Jak jest ubrane... nie wiem może je za grubo ubieram i jest mu ciasno? Ale raczej nie powinno, bo mamy wygodny wózek.
Spróbuj włożyć bez zimowych ubrań. Może być faktycznie za ciepło, za ciasno w ubraniach, niektóre dzieci nie lubią tylu warstw.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry