reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje dziecko nie chce leżeć w wózku

Monia1989

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2019
Postów
46
Jak wyżej,
niedawno urodziłam mojego pierwszego synka, postanowiliśmy wyjść na króciutki spacerek, ale niestety Antoś nie chce lezeć w wózku, sama próba włożenia go do wózeczka skutkuje awanturą :( czy mieliście też taki problem? Jak sobie poradziłyście?
 
reklama
Miałam z córką dokładnie tak samo. Pierwszy spacer dość późno , z jednej strony dlatego iż urodziła się zimą i nie było odpowiedniej pogody - natomiast z drugiej - płacz. Nie chciała leżeć w wózku, pierwszy spacer krótki i głośny. Było tak za każdym razem. Z czasem przyzwyczajałam já w domu w wózku, usypiałam, powiesiłam coś co ją zainsteresowało aby polubiła wózek. Płacz był chyba jakoś do 4 miesiąca, dlatego wychodzilam na spacer gdy miała być drzemka. Dałam mleko , usnęła i spacerowaliśmy. Z czasem poprostu wyrosła z tego, dokładnie wtedy gdy zaczęła przyjmować bardziej pionową pozycję i widziała więcej . Powodzenia
 
No ja bardzo bym chciała spacerować, żeby nie siedzieć cały czas w domu.. koleżanka polecała mi chusty, ale chyba na wiosnę się skuszę, teraz w kurtce, dziecko naubierane i chusta, chyba bym nie dała rady, a w wózku byłoby wygodnie i cieplutko. No nic, jak wstanie zrobię kolejne podejście..
 
No ja bardzo bym chciała spacerować, żeby nie siedzieć cały czas w domu.. koleżanka polecała mi chusty, ale chyba na wiosnę się skuszę, teraz w kurtce, dziecko naubierane i chusta, chyba bym nie dała rady, a w wózku byłoby wygodnie i cieplutko. No nic, jak wstanie zrobię kolejne podejście..
Dokładnie , zimą chusta ciężko. Nie mam pojęcia dlaczego niektóre dzieciaki tak się bronią od wózka. Trzeba jakoś to przeboleć hehe
 
Niekoniecznie trzeba ubierać dziecko pod chustę, wystarczy większą bluzę zapinaną czy kurtkę na siebie i dziecko lub opcję dla dwojga, choć to trochę większa inwestycja, ale jeśli podpasuje Wam ta opcja to naprawdę warto, używanych też dużo, zawsze troszkę taniej. Ja inaczej starszaka do przedszkola nie odprowadzę i nie zabiorę, polecam [emoji6] tu bluza i kurtka greyse, mają opcję z przodu i z tyłu, z kapturem i bez
20190116_161250.jpeg
20190110_090259.jpeg
20181213_160317.jpeg
received_172567217024560.jpeg
received_183577699181872.jpeg
 
reklama
Niekoniecznie trzeba ubierać dziecko pod chustę, wystarczy większą bluzę zapinaną czy kurtkę na siebie i dziecko lub opcję dla dwojga, choć to trochę większa inwestycja, ale jeśli podpasuje Wam ta opcja to naprawdę warto, używanych też dużo, zawsze troszkę taniej. Ja inaczej starszaka do przedszkola nie odprowadzę i nie zabiorę, polecam [emoji6] tu bluza i kurtka greyse, mają opcję z przodu i z tyłu, z kapturem i bezZobacz załącznik 936885Zobacz załącznik 936888Zobacz załącznik 936889Zobacz załącznik 936890Zobacz załącznik 936891
jejku, ale super :)
 
reklama
Do góry