reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje dziecko nie śpi

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2019
Postów
13
Witam moja córka ma miesiąc po wyjściu ze szpitala ładnie spała i jadła co 2 godz. Teraz coś się zepsuło i córka spędza cały dzień na piersi czasami nie mogę wyjść do toalety gdy usypia odkładam ja do łóżeczka śpi chwilę i się budzi i znowu do piersi jedynie noc przesypia dobrze ale niestety ze mną w łóżku gdyby nie spała że mną to by noc wyglądała tak samo jak dzień. Poradzcie coś drogie panie może mam iść do jakiegoś specjalisty a może mam za mało pokarmu
 
reklama
Rozwiązanie
Witam moja córka ma miesiąc po wyjściu ze szpitala ładnie spała i jadła co 2 godz. Teraz coś się zepsuło i córka spędza cały dzień na piersi czasami nie mogę wyjść do toalety gdy usypia odkładam ja do łóżeczka śpi chwilę i się budzi i znowu do piersi jedynie noc przesypia dobrze ale niestety ze mną w łóżku gdyby nie spała że mną to by noc wyglądała tak samo jak dzień. Poradzcie coś drogie panie może mam iść do jakiegoś specjalisty a może mam za mało pokarmu
Normalne [emoji106] jeszcze zatęsknisz za leżeniem na kanapie i karmieniem kilkugodzinnym [emoji3] nie martw się , trzeba przejść ten etap , później nie zdziw się jak będą fochy na cycka , nagle zacznie najadać się po 5 min . My jesteśmy teraz na etapie gdzie przy karmieniu musi być totalna...
To jest jak najbardziej normalne. Pierś to nie tylko jedzenie, ale ciepło, bicie Twojego serca i przytulanki. Córka w Twoich ramionach czuje się bezpiecznie. Jeżeli przybiera na wadze prawidłowo to nie masz się czym przejmować. Uspokoje Cię, że kiedyś to minie
 
Witam moja córka ma miesiąc po wyjściu ze szpitala ładnie spała i jadła co 2 godz. Teraz coś się zepsuło i córka spędza cały dzień na piersi czasami nie mogę wyjść do toalety gdy usypia odkładam ja do łóżeczka śpi chwilę i się budzi i znowu do piersi jedynie noc przesypia dobrze ale niestety ze mną w łóżku gdyby nie spała że mną to by noc wyglądała tak samo jak dzień. Poradzcie coś drogie panie może mam iść do jakiegoś specjalisty a może mam za mało pokarmu
Normalne [emoji106] jeszcze zatęsknisz za leżeniem na kanapie i karmieniem kilkugodzinnym [emoji3] nie martw się , trzeba przejść ten etap , później nie zdziw się jak będą fochy na cycka , nagle zacznie najadać się po 5 min . My jesteśmy teraz na etapie gdzie przy karmieniu musi być totalna cisza bo jak tylko usłyszy czują głos albo coś w tv albo cokolwiek (psa np ) to zaraz się odwraca i zagląda za kimś .
 
Rozwiązanie
Do góry