reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

    Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Mokry kaszel po przeziębieniu -iśc do lekarza czy poczekać?

masebi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2007
Postów
333
Miasto
Kraków
Mała złapała przeziębienie - gdy była niemowlaczkiem to leciałam do lekarza, ale teraz trochę już ją znam więc zazwyczaj obserwuję jak nie jest bardzi chora.

Gorączka puściła bo 2 dniach, nic ją nie bolało, zachowuje się normalnie - tylko katar doszedł - a jak katar to i kaszleć zaczęła.

Nie świszczy nie dusi się - kaszel jest mokry.
Sama nie wiem czy lecieć z tym do lekarza by ją osłuchał. Jak sobie radzicie z małymi przeziębieniami i kaszlem? Trzeba to skontrolować, czy nie?

Pytam mamy tu na 2 latkach, nie na niemowlakach, bo wiadomo, maleństwo to od razu do lekarza. Moja umie już wydmuchiwać nosek i sygnalizuje co się jej dzieje, więc łatwiej rozpoznać.
 
reklama
Do góry