reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Mokry kaszel po przeziębieniu -iśc do lekarza czy poczekać?

masebi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2007
Postów
333
Miasto
Kraków
Mała złapała przeziębienie - gdy była niemowlaczkiem to leciałam do lekarza, ale teraz trochę już ją znam więc zazwyczaj obserwuję jak nie jest bardzi chora.

Gorączka puściła bo 2 dniach, nic ją nie bolało, zachowuje się normalnie - tylko katar doszedł - a jak katar to i kaszleć zaczęła.

Nie świszczy nie dusi się - kaszel jest mokry.
Sama nie wiem czy lecieć z tym do lekarza by ją osłuchał. Jak sobie radzicie z małymi przeziębieniami i kaszlem? Trzeba to skontrolować, czy nie?

Pytam mamy tu na 2 latkach, nie na niemowlakach, bo wiadomo, maleństwo to od razu do lekarza. Moja umie już wydmuchiwać nosek i sygnalizuje co się jej dzieje, więc łatwiej rozpoznać.
 
reklama
Do góry