reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Możesz pomóc!

demetrios

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2012
Postów
427
Miasto
okolice Krakowa
Witajcie kochane.
Może zacznę od początku. Wczoraj dzwoniłam do swojej przyjaciółki, która termin porodu ma na 8 lutego. Standardowo poplotkowałyśmy, ale poruszyłyśmy też temat - synka jej kuzynki.
Oto pokrótce historia tego chłopca:
Jego mama gdy zaszła w ciąże była bardzo szczęśliwa. Szczęście to zostało podwojone w chwili gdy dowiedziała się, że będzie miała bliźniaki. Jednak los stwierdził, że historia ta nie może skończyć się happy endem. Gdy maluchy miały pięć i pół miesiąca zaczęła się akcja porodowa. Brat Igorka urodził się martwy. Igorek był silniejszy i przeżył. Od tego czasu trwa batalia o jego życie i zdrowie. Rodzice jak i ich synek przeszli od tego czasu już wiele, a ostatnio dowiedzieli się, że trzeba będzie amputować jedną nóżkę małemu. Po amputacji dziecko będzie musiało przejść długą i kosztowną rehabilitację, a rodzice chcieliby też zakupić mu protezę. Wiadomo że koszty są niemałe, a mamę i tatusia Igorka nie stać na tak duży wydatek. I w tym miejscu moja gorąca prośba do Was kochane. Zbliża się czas rozliczania z podatku. Jeśli nie macie już jakiegoś celu na który chcecie przekazać swój 1% proszę przekażcie go na rzecz Igorka. Za każdą pomoc bardzo serdecznie Wam dziękuje.
clip_image002.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pajkaa bardzo Ci dziękuje. Ja też mam w planie namówić cała swoją rodzinkę. Dodatkowo teściowa moja rozlicza sporą ilość znajomych więc jeśli się zgodzą to ich 1% też pójdzie na Igorka.
 
Do góry