reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Możliwa ciąża

Dołączył(a)
25 Sierpień 2023
Postów
8
Hej. Temat trudny, staram się nie szukać odpowiedzi na moje pytania w internecie żeby się nie przerazić. Zapytam tym sposobem Was, może ktoś miał podobnie. Był stosunek w dni płodne, można nazwać przerywany. Jesteśmy parą od lat, nie zabezpieczamy się od jakiegoś czasu - co ma być to będzie. Dziwna sytuacja tego miesiąca. Spóźnia mi się okres równy tydzień (powinnam dostać 18.08), moje cykle są bardzo regularne, sporadycznie zdarzył się dzień obsuwy. Objawów typowo na miesiączkę nie było, to mnie dziwi. Mam obolałe piersi, okrutny ból w prawym jajniku, ciągnący. Śluz jasny, biały. Robiłam dwa klasyczne testy sikane, są negatywne. Robiłam babycheck z krwi, wyszedł niejasny rozmazany, wyrzuciłam i nie powtórzyłam. Czy ktoś tak miał? Z wizytą u lekarza czekam ze względu na to aby nie siać paniki, oczekuje może jeszcze tego okresu ale naprawdę dziwnie się czuję.
 
reklama
Do góry