reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mutacja Mthfr

Rybka1108

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Lipiec 2019
Postów
19
Hej Dziewczyny :) Jestem właśnie w 6 t swojej 3 ciąży, z czego 2 poprzednie zakończyły się poronieniami właśnie +/- w tym czasie. Tydzień temu zdiagnozowano u mnie mutacje genu MTHFR - C667T w obszarze heterozygotycznym. Od tego czasu przyjmuje 2 zastrzyki Ckexane dziennie i 5 mg kwasy foliowego. Niestety mimo zaufania do swojego ginekologa mam wątpliwości co do suplementacji. Nie dostałam zaleceń by przyjmować zmetylowany kwas foliowy, ani luteiny itp. Dlatego bardzo Was proszę o to byście opowiedziały mi jak u Was wyglądał problem mutacji i jakie leki stosowalyscie. Planuje wybrać się na konsultacje do kliniki leczenia niepłodności jednak Wasze historie z pierwszej ręki są dla mnie bardzo cenne. Dodam, ze na ten moment raczej przeczuwam u siebie porażkę, praktycznie nie mam objawów ciąży z wyjątkiem braku @, ale co ma być to będzie i będę próbować do skutku :) pozdrawiam i liczę na wasze historie :)
 
reklama
reklama
Albo niech genetyk Ci da jakiś papier. Chociaż nie każdy bierze pod uwagę mutacje niestety. Obyś trafiła na kogoś normalnego

Genetyk o której byłam zeby dała mi na kariotypy jest wogole przeciwna mthfr. Powiedziałam jej ze i tak zrobię to badanie czy ona da skierowanie czy nie . W labo mąż się kłócił ze skoro płace za badanie to po co skierowanie a babki mówiły ze musi być podstawa i ze mam wpisać ze mam wysoka homocysteine bo labo nie wykona badania [emoji23] . Także na genetyczka Niemam co liczyć ze pomoże z heparyna bo nawet nie chciala bym robiła to badanie
 
Genetyk o której byłam zeby dała mi na kariotypy jest wogole przeciwna mthfr. Powiedziałam jej ze i tak zrobię to badanie czy ona da skierowanie czy nie . W labo mąż się kłócił ze skoro płace za badanie to po co skierowanie a babki mówiły ze musi być podstawa i ze mam wpisać ze mam wysoka homocysteine bo labo nie wykona badania [emoji23] . Także na genetyczka Niemam co liczyć ze pomoże z heparyna bo nawet nie chciala bym robiła to badanie
Dziwne to jest, szkoda że tak daleko mieszkasz bo w Rudzie Śląskiej dostalabys papier bez problemu.
 
reklama
Do góry