reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mutsy Urban Rider/ Single spoke

Cortina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Styczeń 2006
Postów
1 969
Czy ktoras z was ma w/w wozeczek ? jak sie nim jezdzi po sniegu, lesie ?
po sklepie super ;-)
bede wdzieczna za opinie :-)
 
reklama
wózek Mutsy Urban rider miałam 6 miesięcy, miałam i się go na całe szczęście pozbyłam. Też kupiłam go na śniegi i las bo mam blisko i tam się sprawdził. Ale dla mnie jest za ciężki, umęczyłam się przy nim. Teraz mam bebetto nico i mogę śmiało polecić!
 
Dzieki za opinie :-)
lekki wozek gleboko spacerowy to ja posiadam, szukam czegos na "ciezkie" trasy ;-)
Mutsy single spoke jest moim marzeniem i chyba sie skusze :-)
 
Hej :) My jesteśmy zadowolonymi posiadaczami tego modelu Mutsy od narodzin naszego synka :) Przeżyliśmy już z nim dwie zimy i w sumie gdyby nie to, że na wyjazd w góry przydałaby się spacerówka-parasolka, to wcale bym tu nie zajrzała i nie szukała info ;) A tak mogę się podzielić swoimi uwagami.. Nie mam porównania z innymi wózkami, bo jeżdżę tylko tym! Zabieramy go w bagażnik do auta wszędzie gdzie może być potrzebny, bardzo fajnie sprawdza się na mieście, na chodnikach, krawężnikach, ale też w lesie.. Pytałaś o śnieg.. hm.. w sumie w mieście jak leży śnieg to korzystam i biorę sanki :) ale jak już odśnieżą to wózek daje rade.. I fakt - ciężki jest, noszenie go po schodach na IIp pozostawiam jedynie mojemu mężowi, więc wózek stoi na klatce na dole :) Ale jak się go pcha na spacerze to jest bajka :D Mamy ten dodatkowy kosz, w który naprawdę wejdą mega wielkie zakupy a dziecko nadal ma wygodnie :) Maluch może jeździć przodem albo tyłem, jak akurat wieje :)
Jedyne co mi się w tym wózku nie podoba, to puszcza hamulec iw ogóle ciężko się go wciska, ale myślę, że to akurat wada mojego egzemplarza :)
Mogę go śmiało polecić!! I mam nadzieję, że już niedługo doczekamy się drugiego dzieciątka i będęmogła odkurzyć gondolkę joey silver :D
 
Do góry