reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

N/w

reklama
Brak mi słów, fujj po co takie fotki wysyłasz, oddaj do laboratorium niech zbadają, jak po zdjęciu mamy stwierdzić czy śluz jest w porządku, obrzydliwe
 
W komentarz mogłaś wstawić foto, albo w tytule dopisać, uwaga zdjęcie.


Kawa z mlekiem mi wróci 🤣😅
 
Nie doszukuj się niewiadomo jakiego śluzu, bo dziś jest inny,bo to tylko, albo aż śluz i może się różnić to nic nadzwyczajnego. 14 dni po stosunku można wykonac test ciążowy, bo dowiedzieć się czy zaszłaś w ciążę.
 
Nie doszukuj się niewiadomo jakiego śluzu, bo dziś jest inny,bo to tylko, albo aż śluz i może się różnić to nic nadzwyczajnego. 14 dni po stosunku można wykonac test ciążowy, bo dowiedzieć się czy zaszłaś w ciążę.
Poprostu się trochę wystraszyłam bo on normalnie leci jak okres , stąd moje obawy. Ale mimo to dziękuję bardzo za odpowiedź 😊
 
Hej , czy taki śluz możesz świadczyć o czymś złym.... Nigdy wcześniej u siebie takiego nie zaobserwowałam... Jest go dość sporo , i jest rozciągliwy. Czy ten śluz może o czymś świadczyć...
Jeśli niepokoi Cię stan Twojego zdrowia należy udać się do lekarza. On oceni czy jesteś zdrowa, czy masz jakieś powody do obaw.
 
reklama
Do góry