reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na rozstępy- polecam.....

Kachna321bum

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Wrzesień 2005
Postów
2 345
Miasto
https://t.me/pump_upp
... taki specyfik.
talifitnes8dn.jpg
Stosuję go ok 4 miesięcy, staram się regularnie, ale różnie to bywa. nie miałam wielkich rozstępów, ale po porodzie okazało się, że to straszne dziurska :( Po kilku tygodniach smarowania widziałam już poprawę, a teraz są baaardzo zpłycone, prawie ich nie widać.
Śmiesznie się ślizga przy smarowaniu (trzeba chwilę pomasować), ładnie pachnie i kosztuje ok 14 zł.
 
reklama
wow
super z tym trafilas bo wlasnie zastanawiam sie nad jego kupnem :)
przekonalas mnie
i cena jest bardzo niska (jak na krem na rozstepy)
 
Ja stosuje no scar. Uzywam go rzadko (jak sobie o nim przypomne :)) a mimo to pomaga :)
Jedynie cena troche odstrasza, bo dalam za niego 70 zeta
 
dzięki za informacje ja urodziłam 4m-ce temu a mój brzuch wyglada jak pole z okopami totalna tragedia!! napisz mi prosze jakiej firmy jest ten krem bo musze go koniecznie wypróbować. dzieki pozdro
 
A ja kupiłam sobie balsam przeciw rozstępom w Rossmanie z serii babydream, kosztował 8,99. Wiem, że ktoś na forum też go polecał. Dwa wcześniejsze "specyfiki", które miałam w ogóle mi nie odpowiadały, a ten na razie jest o.k., nie jest zbyt tłusty jak Fissan (ohyda, bleeee :() i ładnie pachnie, no i skóra mi na razie po nim nie schodzi tak jak po oliwce Penatena. :)
 
Właśnie kończę 7my miesiąc, na razie bez rozstępów (odpukać! :p)
Polecam jak na razie specyfik FOLIACTI, firmy Eris. Kosztuje chyba ok. 30 zł w aptece. Świetnie się wchłania, super nawilża, ładnie pachnie :)
Miałam jeszcze Mustelę, też chyba działa ale jak dla mnie paskudztwo - lepi się i śmierdzi okropnie.
Na innym forum dziewczyny natomiast bardzo zachwalają Galenic Elancyl - i to zarówno w wersji "zapobiegawczej" do smarowania w trakcie ciąży, jak i koncentrat który pomaga się pozbyć już istniejących znaków. Może warto zainwestować?
 
reklama
uzywalam masci Fissan - cholerka strasznie tlusty... wczoraj kupilam w aptece masc Gerbera - CUDO; przyjemny zapach i blyskawicznie sie wchlania; polecam Gerbera koszt kolo 25 zeta; a i w aptece jest promocja wkladek laktacyjnych :p 30 +20 za 15 zeta z penaten :D warto zajrzec i kupic
 
Do góry