reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Na rozstępy- polecam.....

gosiaczek_ryki

Październikowa Mama'06 Początkująca(y)
Rozwiązania
0
Na roztępy polecam krem wyszczuplająco - ujędrniający Eveline laboratories- SLIM EXTEME 3D antycelluit jest naprawdę świetny juz po 2 tygodniach stosowania roztęp na brzuszku zbladł ;) Polecam młodym mamom w zaawansowanej ciąży.

reklama

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
ja od początku ciąży - 3 miesiąca uzywam kremu przeciw rozstępom Ziajka. Kosztuje koło 14 zł/150 ml. Jest przyjemny w zapachu, ładnie się rozsmarowuje. Do dzis nie mam żadnego rozstępu. Może to zasługa codziennych masaży brzusia z użyciem kremu w wykonaniu mojego męża, może genetyka... niemniej polecam :)

JustaS

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Całą ciąze stosowałam płyn do kąpieli i balsam po kąpieli przeciw rozstępom firmy Babydream - produkty kupowałam w Rosmanie za około 10 zł szt czasem tez stosowałam oliwkę dla dzieci Johsona i co ?? i ani jednego szlaczka nie mam :) A skłonnosci do rozstępów mam

Renee29

Mama sierpniowa'06
Rozwiązania
0
Ja też mam skłonności do rozstępów, zresztą cały tyłek, biodra i uda mam w starych rozstępach z okresu dorastania. Stosowałam od początku ciąży kilka rzeczy :Fissan, oliwkę w żelu Penatena, a ostatnio balsam babydream z Rossmanna i niestety dzisiaj rano odkryłam rozstępy na brzuchu :( :mad: :mad:, wprawdzie są na razie malutkie tzn, kilka krótkich rowków ale jednak są a przede mną jeszcze miesiąc czasu i obawiam się że do końca ciąży niestety się powiększą albo wyjdą następne! :(

aninaaa

Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
wiecie co jest dobre dla mnie? i jak narazie działa.zwykły krem ochronny bambino,od pierwszych dni zycia ;D dla mojej skóry jest rewelacyjny.i mam nadzieje że będzie tak działał aż do końca.

beata8422

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
grójec
Rozwiązania
0
aniaaa znikły po nim czy po prostu się nie pojawiły bo jeśli tak to może nie jego zasługa
ja dużo przytyłam a rozstępów nie mam nawet na brzuch
a cycki malutko urosły a rozstępy są pomimo stosowania fissan podczas ciąży co mam teraz zrobić

MoniaK

Sierpniowa mama'06 Początkująca(y)
Rozwiązania
0
Wydaję mi się, że niestety nie zależy to tak do końca od kosmetyków. Większe znaczenie ma tu chyba genetyka. ja stosowałam od początku Fissan lub Gerbera i niestety w pewnym momencie rozstępy się pojawiły, a do dnia dzisiejszego to szkoda gadać ::)
Ale fajnie, że podałyście nazwy innych kremów - po porodzie zastosuję może coś innego i zobaczymy czy będą jakieś efekty :)(Muszą być!!!)

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Rozwiązania
1
Kurcze ja stosowalam w ciazy ciagle jakies balsamy i oliwki (masowanie z wcieraniem 3 razy dziennie + masaz podczas kapieli raz ciepla woda rz zimna z szorowaniem gabka) i rozstepy pojawily mi sie w 36 - 37 tc :( niestety urodzilam dzien przed 43 i do tego czasu zalaly caly moj brzuch (mialam 142 cm).teraz nie mam pojecia co z tym zrobic w dodatku jestem po CC i wygladam tragicznie:(:( Kazda chwali co innego i jak tu sie zdecydowac...choc ja slyszalam ze dobry na rozstepy jest balsam z Dr.Eris...moze ktoras z was go miala? a co myslicie o tym z Vichy?

Nakretka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Jestem w 34 tc, nie mam na razie ani jednego rozstępu (odpukać:D) Do tej pory używałam kolejno:
Mustela - nie polecam zbytnio, może działa, ale śmierdzi okropnie i b. źle się wchłania
Dr Eris (ten prewencyjny) - bardzo przyjemny, świetnie się wchłania, pozostawia takie uczucie nawilżenia i cena jest b. przystępna.
Galenic (też ten zapobiegawczy) - też dobrze się wchłania, zapach ok, cena nieco wyższa. Zdecydowałam się na niego teraz pod koniec ciąży, bo ma b. dobre opinie, a ja nie zamierzam ryzykować i potem być w paski...

reklama

mada78

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
MOIM ZDANIEM TO WSZYSTKO ZALEŻY OD GENÓW
JA WŁAŚNIE KOŃCZE 40TYDZIEŃ I WYNIK -0 ROZSTĘPÓW NA BRZUCHU I NIGDZIE , UŻYWAŁAM CAŁĄ CIĄŻE OLEJKU BABYDREAMS Z ROSSMANA I SPORADYCZNIE (JAK MI SIE CHCIAŁO) BALSAMU Z TEJ SAMEJ SERII.
A NAPRAWDE TO CHYBA CUD ŻE MÓJ BRZUCH TAK WYGLĄDA BO JEST OLBRZYMI!!! NAWET MÓJ GIN BYŁ W SZOKU ZE PRZY TAKIM "BĘBNIE" (120CM W OBWODZIE) NIE MAM ROZSTĘPÓW.
ALE MYŚLE ŻE NIE ZAWDZIĘCZAM TEGO STANU TYLKO TYM KOSMETYKOM ALE TEZ TEMU ZE NIGDY Z BRZUSZKIEM NIE MIAŁAM PROBLEMÓW(SKÓRA ZAWSZE BYŁ NA BRZUCHU JĘDRNA) NO I MAMA TEZ MA FAJNY BRZUSZEK JAK NA KOBIETE PO 50-CE
GORZEJ BO NABAWIŁAM SIE CELLULITU NA CAŁYM TYŁKU I UDACH-ISTNY KOSZMAR , NIE WIEM JAK SIE TEGO POZBĘDE, SAM PRZECIEŻ NIE ZNIKNIE ::)
COS NA CELLELITIS POCIĄZOWY POPROSZĘ

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry