reklama

Na rozstępy- polecam.....

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Kachna321bum, 7 Lipiec 2006.

1. Kachna321bum

Kachna321bum Fanka BB :)

... taki specyfik.
    [​IMG]Stosuję go ok 4 miesięcy, staram się regularnie, ale różnie to bywa. nie miałam wielkich rozstępów, ale po porodzie okazało się, że to straszne dziurska :( Po kilku tygodniach smarowania widziałam już poprawę, a teraz są baaardzo zpłycone, prawie ich nie widać.
    Śmiesznie się ślizga przy smarowaniu (trzeba chwilę pomasować), ładnie pachnie i kosztuje ok 14 zł.

2. Lilka

Lilka Moderator

wow
    super z tym trafilas bo wlasnie zastanawiam sie nad jego kupnem :)
    przekonalas mnie
    i cena jest bardzo niska (jak na krem na rozstepy)

3. reklama
  4. _reni_

_reni_ MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

A czy można go stosować w czasie karmienia piersią?

5. Kachna321bum

Kachna321bum Fanka BB :)

Można i w ciąży i w czasie karmienia.

6. Renee29

Renee29 Mama sierpniowa'06

Poszukam jutro w drogeriach, jak znajdę zapewne się skuszę ;D

7. Priscilla

Priscilla Fan(ka)

Ja stosuje no scar. Uzywam go rzadko (jak sobie o nim przypomne :)) a mimo to pomaga :)
    Jedynie cena troche odstrasza, bo dalam za niego 70 zeta

8. doktorantka

doktorantka Początkująca w BB

dzięki za informacje ja urodziłam 4m-ce temu a mój brzuch wyglada jak pole z okopami totalna tragedia!! napisz mi prosze jakiej firmy jest ten krem bo musze go koniecznie wypróbować. dzieki pozdro

9. Renee29

Renee29 Mama sierpniowa'06

A ja kupiłam sobie balsam przeciw rozstępom w Rossmanie z serii babydream, kosztował 8,99. Wiem, że ktoś na forum też go polecał. Dwa wcześniejsze "specyfiki", które miałam w ogóle mi nie odpowiadały, a ten na razie jest o.k., nie jest zbyt tłusty jak Fissan (ohyda, bleeee :() i ładnie pachnie, no i skóra mi na razie po nim nie schodzi tak jak po oliwce Penatena. :)

10. reklama
  11. Nakretka

Nakretka Fanka BB :)

Właśnie kończę 7my miesiąc, na razie bez rozstępów (odpukać! :p)
    Polecam jak na razie specyfik FOLIACTI, firmy Eris. Kosztuje chyba ok. 30 zł w aptece. Świetnie się wchłania, super nawilża, ładnie pachnie :)
    Miałam jeszcze Mustelę, też chyba działa ale jak dla mnie paskudztwo - lepi się i śmierdzi okropnie.
    Na innym forum dziewczyny natomiast bardzo zachwalają Galenic Elancyl - i to zarówno w wersji "zapobiegawczej" do smarowania w trakcie ciąży, jak i koncentrat który pomaga się pozbyć już istniejących znaków. Może warto zainwestować?

12. dzikuska

dzikuska Wrześniowe mamy'06

uzywalam masci Fissan - cholerka strasznie tlusty... wczoraj kupilam w aptece masc Gerbera - CUDO; przyjemny zapach i blyskawicznie sie wchlania; polecam Gerbera koszt kolo 25 zeta; a i w aptece jest promocja wkladek laktacyjnych :p 30 +20 za 15 zeta z penaten :D warto zajrzec i kupic

Poleć forum