reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na rozstępy- polecam.....

Na roztępy polecam krem wyszczuplająco - ujędrniający Eveline laboratories- SLIM EXTEME 3D antycelluit jest naprawdę świetny juz po 2 tygodniach stosowania roztęp na brzuszku zbladł ;) Polecam młodym mamom w zaawansowanej ciąży.
 
reklama
ja od początku ciąży - 3 miesiąca uzywam kremu przeciw rozstępom Ziajka. Kosztuje koło 14 zł/150 ml. Jest przyjemny w zapachu, ładnie się rozsmarowuje. Do dzis nie mam żadnego rozstępu. Może to zasługa codziennych masaży brzusia z użyciem kremu w wykonaniu mojego męża, może genetyka... niemniej polecam :)
 
Całą ciąze stosowałam płyn do kąpieli i balsam po kąpieli przeciw rozstępom firmy Babydream - produkty kupowałam w Rosmanie za około 10 zł szt czasem tez stosowałam oliwkę dla dzieci Johsona i co ?? i ani jednego szlaczka nie mam :) A skłonnosci do rozstępów mam
 
Ja też mam skłonności do rozstępów, zresztą cały tyłek, biodra i uda mam w starych rozstępach z okresu dorastania. Stosowałam od początku ciąży kilka rzeczy :Fissan, oliwkę w żelu Penatena, a ostatnio balsam babydream z Rossmanna i niestety dzisiaj rano odkryłam rozstępy na brzuchu :( :mad: :mad:, wprawdzie są na razie malutkie tzn, kilka krótkich rowków ale jednak są a przede mną jeszcze miesiąc czasu i obawiam się że do końca ciąży niestety się powiększą albo wyjdą następne! :(
 
wiecie co jest dobre dla mnie? i jak narazie działa.zwykły krem ochronny bambino,od pierwszych dni zycia ;D dla mojej skóry jest rewelacyjny.i mam nadzieje że będzie tak działał aż do końca.
 
aniaaa znikły po nim czy po prostu się nie pojawiły bo jeśli tak to może nie jego zasługa
ja dużo przytyłam a rozstępów nie mam nawet na brzuch
a cycki malutko urosły a rozstępy są pomimo stosowania fissan podczas ciąży co mam teraz zrobić
 
Wydaję mi się, że niestety nie zależy to tak do końca od kosmetyków. Większe znaczenie ma tu chyba genetyka. ja stosowałam od początku Fissan lub Gerbera i niestety w pewnym momencie rozstępy się pojawiły, a do dnia dzisiejszego to szkoda gadać ::)
Ale fajnie, że podałyście nazwy innych kremów - po porodzie zastosuję może coś innego i zobaczymy czy będą jakieś efekty :)(Muszą być!!!)
 
Kurcze ja stosowalam w ciazy ciagle jakies balsamy i oliwki (masowanie z wcieraniem 3 razy dziennie + masaz podczas kapieli raz ciepla woda rz zimna z szorowaniem gabka) i rozstepy pojawily mi sie w 36 - 37 tc :( niestety urodzilam dzien przed 43 i do tego czasu zalaly caly moj brzuch (mialam 142 cm).teraz nie mam pojecia co z tym zrobic w dodatku jestem po CC i wygladam tragicznie:(:( Kazda chwali co innego i jak tu sie zdecydowac...choc ja slyszalam ze dobry na rozstepy jest balsam z Dr.Eris...moze ktoras z was go miala? a co myslicie o tym z Vichy?
 
Jestem w 34 tc, nie mam na razie ani jednego rozstępu (odpukać:D) Do tej pory używałam kolejno:
Mustela - nie polecam zbytnio, może działa, ale śmierdzi okropnie i b. źle się wchłania
Dr Eris (ten prewencyjny) - bardzo przyjemny, świetnie się wchłania, pozostawia takie uczucie nawilżenia i cena jest b. przystępna.
Galenic (też ten zapobiegawczy) - też dobrze się wchłania, zapach ok, cena nieco wyższa. Zdecydowałam się na niego teraz pod koniec ciąży, bo ma b. dobre opinie, a ja nie zamierzam ryzykować i potem być w paski...
 
reklama
MOIM ZDANIEM TO WSZYSTKO ZALEŻY OD GENÓW
JA WŁAŚNIE KOŃCZE 40TYDZIEŃ I WYNIK -0 ROZSTĘPÓW NA BRZUCHU I NIGDZIE , UŻYWAŁAM CAŁĄ CIĄŻE OLEJKU BABYDREAMS Z ROSSMANA I SPORADYCZNIE (JAK MI SIE CHCIAŁO) BALSAMU Z TEJ SAMEJ SERII.
A NAPRAWDE TO CHYBA CUD ŻE MÓJ BRZUCH TAK WYGLĄDA BO JEST OLBRZYMI!!! NAWET MÓJ GIN BYŁ W SZOKU ZE PRZY TAKIM "BĘBNIE" (120CM W OBWODZIE) NIE MAM ROZSTĘPÓW.
ALE MYŚLE ŻE NIE ZAWDZIĘCZAM TEGO STANU TYLKO TYM KOSMETYKOM ALE TEZ TEMU ZE NIGDY Z BRZUSZKIEM NIE MIAŁAM PROBLEMÓW(SKÓRA ZAWSZE BYŁ NA BRZUCHU JĘDRNA) NO I MAMA TEZ MA FAJNY BRZUSZEK JAK NA KOBIETE PO 50-CE
GORZEJ BO NABAWIŁAM SIE CELLULITU NA CAŁYM TYŁKU I UDACH-ISTNY KOSZMAR , NIE WIEM JAK SIE TEGO POZBĘDE, SAM PRZECIEŻ NIE ZNIKNIE ::)
COS NA CELLELITIS POCIĄZOWY POPROSZĘ
 
Do góry