reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na wesoło ;)

Mój 7 letni brat zamknął się dzisiaj w łazience i przepłakał dobrą godzinę.....po tym jak dowiedział się ,że dla mojego dziecka nie będzie ......dziadkiem:) On tak bardzo chce być dziadkiem a ja mu odbieram tą przyjemność;P
 
reklama
Mój 7 letni brat zamknął się dzisiaj w łazience i przepłakał dobrą godzinę.....po tym jak dowiedział się ,że dla mojego dziecka nie będzie ......dziadkiem:) On tak bardzo chce być dziadkiem a ja mu odbieram tą przyjemność;P

:-D:-D:-D:-D:-Do masakra musiałam przeczytać to na głos bo się śmiałam jak głupia....oj ty siostro nie dobra hehehe bidulek zawiodłaś go :cool:
 
Życie jest brutalne;P......przed chwilą ten sam brat się spytał .....czy dzieci się tak samo odkłacza jak koty? hmmmm zastanawia mnie jego rozumowanie;)
 
reklama
Do góry