reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

'nabici' na książkę telefoniczną

Dołączył(a)
20 Październik 2008
Postów
4 462
Sprawa dotyczy mojej 85 letniej babci. Ponad miesiąc temu, jakiś teleankieter wcisną jej przez telefon książkę telefoniczną, która miała kosztować 30zł. Dziś przyjechał kurier, kazał za książkę zapłacić. Byłam przy tym, książki nie odebrałyśmy. Straszył nas komornikiem. Odsłuchał nam rozmowę tel. babci z ankieterką, gdzie babcia przytakuje że chce tą książkę.

Nie wiem co zrobić, zbagatelizować sprawę? Zdążyłam jedynie zerknąć do książki, jakie to wydawnictwo. Adres znalazłam teraz w sieci.
Doczytałam,że jeżeli ankieter nie poinformował babci, że ma 10 dni na zwrot to ten termin się przedłuża do 3 miesięcy.
Nie wiem czy się tym w ogóle przejmować czy nie. Czy wysyłać jakieś pismo do tego wydawnictwa? Niech mi Pani coś podpowie.
 
reklama
Do góry