reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

reklama
Czesc, ja kupuje przez allegro ale ostatnimi czasy wynajduje perelki :-) . Na pakakamerze czy na dawandzie mozna znalezc cos unikatowego. Tam tez znalazlam kilka fajnych i oryginalnych ciuszkow i roznego rodzaju atrykulow. One tez skierowaly mnie do fajnej strony mumco.pl . Wczesniej kupujac na allegro zakupy robilam w sklepie myszka i oni maja tez swoja strone z tego co pamietam.
 
allegro, wiadomo - choć ostatnie przygody zmusiły mnie do szukania takich tematów, żeby nie trafić źle.

wymieniliście tyle sklepów, a ja polecę mało znany Magiczny Świat Dziecka, mają śliczną stronę, duży wybór zabawek i łatwą wyszukiwarkę www.dziecko.eu - jak się zarejstrujecie i dodacie dziecko (normalnie, w rejestracji) to sklep ma funkcję aby wyszukiwać prezentu dla tego dziecka - sprytne :)

z mniej niszowych to www.bobomarket.pl (ale chyba był tu wymieniany) - jakbyście szukali fotelików samochodowych albo mebelków

i jest jeszcze ostatnio odkryty, poleciła mi znajoma (już sprawdzony, a jak!) - www.mamagama.pl

także trochę tego jest w internecie - ceny wszędzie niemalże takie same, czasem warto zerknąć na zakładki z promocjami albo wyprzedażami. Na przykład kupiłam nianie w jednym z tych sklepów za 58 zł Fisher Price a wszędzie była po 100, więc warto :)))
 
Ja jestem z Białegostoku więc mam dwa ulubione miejsca na zakupy - jesli duże, to odwiedzam hurtownię Beticco - bo po prostu jest taniej. Tak zrobiłam przy wyprawce dla drugiego dziecka. Natomiast na mniejsze zakupy zachodzą do sklepu Bambino - duży wybór, ceny czasem niższe niż w internecie. Lubię sobie pochodzić po sklepach, bo wtedy zawsze coś fajnego znajdę! :)
 
Ja szczerze mogę polecić sklep z butami i ciuchami Bambineo.pl. Sprzedają tam bardzo solidne marki za na prawdę dobre ceny. Szczególnie teraz, kiedy weszły wyprzedaże nawet do -50%. Zobaczcie stronę z przecenionymi produktami -

Bambineo – buty, odzież i akcesoria dla stylowych dzieci :: strona główna

Ja mojemu maluchowi kupiłam kozaki Reima kilkadziesiąt % taniej. Fajne jest to, że jak się nie podoba to mamy 14 dni na zwrot
 
Fajny ten sklep :) ja zachęcam do odwiedzania sklepu :

.....
który sama prowadzę z mężem ;) jestem również na allegro :
......]

miłego kupowania :)

REKLAMA NA FORUM JEST PLATNA


moderator
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry