reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Najlepsze teksty dotyczące dzieci i macierzyństwa; złote rady

ZielonaMamma

Fanka BB :)
Ja cały czas słyszę od dziadków, że dziecko to musi sobie popłakać 🤦‍♀️I jak pierworodny był naprawdę płaczliwy, tak drugie nie płacze bez wyraźnej przyczyny (głód, pielucha, zęby, zmęczenie - choć tu czasami zasypia sama) i ja dalej jestem ta zła, że reaguję jak tylko mogę.

reklama

DarkAsterR

To ja może powiem jaka cudowna poradę usłyszałam. OD LEKARZA.
Poszlam z synkiem do lekarza jak miał kilka miesięcy. Ropialo mu oczko i chciałam zwykle kropelki, bo przemywanie rumiankiem jakos nie dawało temu rady.
Wchodze, mowie co jest a lekarz do mnie:
- Ma pani szampon dla dzieci?
- Mam.- durne pytanie.
- To proszę mu szamponem przemyć….
…..firma Johnson właśnie straciła racje bytu.

Rachelita

To ja może powiem jaka cudowna poradę usłyszałam. OD LEKARZA.
Poszlam z synkiem do lekarza jak miał kilka miesięcy. Ropialo mu oczko i chciałam zwykle kropelki, bo przemywanie rumiankiem jakos nie dawało temu rady.
Wchodze, mowie co jest a lekarz do mnie:
- Ma pani szampon dla dzieci?
- Mam.- durne pytanie.
- To proszę mu szamponem przemyć….
…..firma Johnson właśnie straciła racje bytu.
To mój Tata miał jednak rację lejąc mi wodę z szamponem po oczach podczas spłukiwania włosów🤣🤣🤣

Passtelova

Chyba żartujesz...
Dasz link?
Nie oglądam jej, ale YouTube mi podrzuca teraz taką tematykę, to kliknelam. Na szczęście powiedziała, że teraz już wie, że tak się nie powinno robić, ale kurcze... Ja bym się chyba nie przyznawała, bo to tylko daje karte do ręki dziewczynom, które też twierdzą, że picie w pierwszym trymestrze nie zaszkodzi, a jest dobre na krew 🤦🏽‍♀️

DropKick

Nie oglądam jej, ale YouTube mi podrzuca teraz taką tematykę, to kliknelam. Na szczęście powiedziała, że teraz już wie, że tak się nie powinno robić, ale kurcze... Ja bym się chyba nie przyznawała, bo to tylko daje karte do ręki dziewczynom, które też twierdzą, że picie w pierwszym trymestrze nie zaszkodzi, a jest dobre na krew 🤦🏽‍♀️
Niestety, taką bzdurę powiela stare pokolenie. W tym LEKARZE i POŁOŻNE!

reklama
Do góry