reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nASz kaLenDARz

reklama
Uuuuu dawno tu nie zaglądałam i toszkę będę spóźniona ale mam nadzieję, że liczą się dobre chęci. Zatem z okazji urodzin moc najserdeczniejszych życzeń dla

Elusi 79
Anulki 59
i męża Eg 16 Lucka

2.gif
 
hej hej musze się pochwalić wczoraj byliśmy na 100 urodzinach mojego dziadka, naprawde piekny i wzruszający dzień cała rodzinka się spotkała, dziadek byl przeszczęśliwy.
 
witam, tak dawno sie nie odzywalam, ale zawsze uwielbiam tu wracac. Zycze wszystkim naszym solenizantom WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!!!!:-) :-) :-)
jakie te nasze dzieciaczki juz duze:rolleyes2:
 
Witam.Dopisuje sie do waszego grona.:-)
9.04 2001 -rocznica ślubu
29.08 1981 -moje urodziny
16. 02 2003 -urodziny Lidki
2. 11 2005 -urodziny Konrada
 
Witam.Dziś moja Lidzia ma 4 urodzinki.Pierwszy raz wyprawiamy je wedle jej zyczenia-kolezanki i kuzynostwo_Oj co dzis bedzie-aż sie boje -tyle dzieci w malym mieszkanku:szok:
 
reklama
Do góry