reklama

Nasza Kochana MAILUJ - Lipcówka 2011 Na Zawsze w Naszych Sercach...

Temat na forum 'Pożegnania' rozpoczęty przez maqnio, 15 Grudzień 2011.

1. maqnio

maqnio Mamusia Różyczki

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że odeszła od Nas nasza Kochana MAILUJ - Julka - Lipcówka 2011- cudowna mamusia 5-cio miesięcznego Krzysia i nastoletniej Weroniki.....

Juleczko Kochanie - zawsze będziesz w Naszej pamięci i sercach...... (*)(*)(*)

2. margerita126

margerita126 Fanka BB :)

Oj Julka Julka co my bez Ciebie kochanie zrobimy ...co z Twoimi dziecmi Jezu wyć się chce!! Tak nie powinno być .Wracaj!!!!!!!!!!!!
    [*]

3. reklama
  4. pinky sky

pinky sky Moderator

[*] nie znałam ale światełko dla Niej... Miej dzieci w opiece...

5. wydrussia91

wydrussia91 Mamusi Serduszko:*

Juleczko niech Bóg ma Cię w swojej opiece :-( Tęsknimy za Tobą :-( byłaś dla nas jak matka :-( zawsze dla każdego miałaś dobre rady :-( była pełna miłości :-( Pamiętamy
    [*]

6. konwalianka

konwalianka Mały bąbelek

Julciu kochana.. zawsze byłaś dla nas oparciem..zawsze można było liczyć na mądrą, życzliwą radę..a teraz? teraz nie ma już nic.. wiem, że czuwasz nad nami..a w szczególności czuwasz nad Krzysiem i Niką..
    na zawsze w mej pamięci
    [*]

7. Mimi36

Mimi36 Fanka BB :)

Juleczko bądź z nami jak dotąd,opiekuj się stamtąd swoimi dziećmi,bliskimi i daj im siłę wierzyć,że wciąż jesteś....tylko inaczej.Będzie nam Ciebie bardzo brakowało....TY przecież nie odeszlaś TY przeszłaś do innego niedostępnego dla Nas świata.Pamiętaj o nas...bo my o Tobie nie zapomnimy.

8. Mateuszkowa

Mateuszkowa Gość

kochana istotko..swiatelko dla Ciebie..
    nie znalysmy sie zbyt dobrze..ale czuje zal, smutek i niemoc..
    dlaczego Ty?????
    zawsze bedziemy pamietac o Tobie!!

9. basieniak

basieniak Fanka BB :)

Byłą wspaniałą kobietą... niesamowicie kochaną i kochającą innych... tak czułą na cierpienia dookoła... zawsze mogłyśmy na nią liczyć przez te miesiące spędzone razem... zawsze wiedziała co doradzić i byłó w tym tyle życiowej mądrości, miłości i ciepła.... tak nam przykro...
    [*]

10. reklama
  11. Nancy1529

Nancy1529 Fanka BB :)

Straszne, aż brak słów. Bardzo mi przykro :(
    A co się właściwie stało?

12. Anula1989

Anula1989 Fanka BB :)

Kochana bardzo mi pomoglas...nie zapomne tego.
    Opiekuj sie z gory dzieciaczkami
    [*]

Poleć forum