reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza muzyka

oj, lubię happysad:tak:

a myslovitz... Myslovitz -"Alexander" - YouTube
tata, którego poznałam mając 16 lat mówił, że to trochę o naszej relacji... zwłaszcza

Więc lepiej mnie zabij
Wyrzuć z pamięci
Lepiej odejdź, pozwól mi odejść
Lepiej zapomnij
Pozwól zapomnieć
Lepiej daj mi następną szansę

Wiem potrzebujesz tego czego ja
Nigdy mogę Ci nie dać
Nie dlatego, że nie chcę Ci dać
A dlatego, że sam tego nie mam
Najgorsze jest tednak to
Twoje rozczarowanie
:baffled:
no i "zabiłam" wyrzuciłam etc. ...
 
reklama
pod wpisem dubeltówki i zołzy mogę się w 100% podpisać:tak: zdecydowanie wolę mocniejsze brzmienia i przy tym mi dobrze:tak: rammsteina cenię (choć nie wszystko jak leci), System of a Down tak samo - a Toxicity czy Angels deserve to die - uwielbiam! larvunia zaskoczyłaś mnie tym Therionem - ale mega pozytywnie - też słucham!!! no i jak pisałam na głównym - I love Depeche Mode (i te starsze, i te nowe kawałki); stary Nightwish jak najbardziej, niektóre z solowej Tarji również... wiele z Iron Maiden...
ale czasem wleci w ucho coś zupełnie "od czapy" - jakas muza pełna niepokoju albo wręcz przerażająca - tez lubię;
a nie cierpię wokalistów smęcących głosikami kastratów o nieszczęśliwej miłości, no nie zniosę i już;

aż mi się przypomniały szalone, bezdzietne czasy... a tymczasem naszą depechową knajpkę Punkt zamknięto:/


edit. doczytałam - kolędy Preisnera - przepiękne i co roku w grudniu męczymy;)
 
Ostatnia edycja:
zołza - Florence +... kojarzę z Trójki, są całkiem wysoko na liście; ich muzę doceniam, choć muszę mieć na to nastrój odpowiedni;
chodzi mi po głowie jeszcze jeden taki kawałek, zupełnie z innej kategorii, ale nie moge sobie przypomnieć kto to popełnił.. szukam dalej! jak znajdę to wkleję na pewno!

to lubię też (seria niepokojąca):
http://youtu.be/ADBKdSCbmiM

i ich Only this moment:tak:

no i bardzo lubię Let`s dance D. Bowiego

ZNALAZŁAM WRESZCIE:
kocham ten kawałek w całej rozciągłości, choć zawsze przy nim becze, bo mi się z nasza kotą kojarzy, akurat w tamtym sezonie umarła bidula:
http://youtu.be/7uMGH3kHhzM
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry