reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza testy, usg, wizyty :-)

reklama
Ja tez widze na telefonie sam link :-(


uwo9yx8danzxt9q9.png
 
Witam Was ,

Potrzebuje rady , bylam na USG w 16 tygoniu , Pani powiedziala pelna przekonania ze to dziewczynak ale ja jakos nie umiem uwierzyc.... co myslicie to tym zdjeciu ? M
acie jakies swoje fotki ?
 
Witam Was ,

Potrzebuje rady , bylam na USG w 16 tygoniu , Pani powiedziala pelna przekonania ze to dziewczynak ale ja jakos nie umiem uwierzyc.... co myslicie to tym zdjeciu ? M
acie jakies swoje fotki ?
Musze wejsc na kompa bo na tel nie widzę...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Witam Was ,

Potrzebuje rady , bylam na USG w 16 tygoniu , Pani powiedziala pelna przekonania ze to dziewczynak ale ja jakos nie umiem uwierzyc.... co myslicie to tym zdjeciu ? M
acie jakies swoje fotki ?

na moje równie niedoświadczone oko - dziewczynka.... troche poczytalam i poogladalam zdjec w internecie, zeby miec jakas podstawe do oceny :p i wydaje mi sie,ze te wyrostki plciowe u dziewczynek wlasnie na poczatku sa takie wystajace bardzie a potem sie zmniejszaja :)
np. u mamyginekolog widzialam dziewczyhna dodala przekroj taki tylko,ze z 13tygodnia i ta wypustka byla bardziej wystajaca :p wiec ja bym na Twoim miejscu zaufala Pani doktor :)
 
Jestem tutaj nowa i witam wszystkie przyszłe mamy :) 16 tydzien, przed nami usg 8 listopada, poznamy wtedy płeć :-) :)
(Zdjecie usg z 11 tygodnia)
Hej :D fajnie,ze nadal nowe mamusie dolaczaja :)
dolaczylas do naszej zamknietej grupy? teraz tylko tam praktycznie piszemy... a nie widzialam,zebys tam dawała znac ze jestes :)
 
reklama
Do góry